Медведчуку світило 2 роки за ґратами за побиття 15-річного підлітка: подробиці

Медведчуку світило 2 роки за ґратами за побиття 15-річного підлітка: подробиці

Право на владу

Зараз побитому тоді підлітку 63 роки, він мешкає у США.

13 травня у Печерському суді міста Києва Віктору Медведчуку обрали запобіжний захід, а під час навчання на юридичному факультеті Київського держуніверситету Віктор Медведчук став командиром комсомольського оперативного загону добровільної народної дружини Ленінського райкому комсомолу столиці УРСР. 8 листопада 1973 року під час чергування побив разом з іще двома членами оперативного загону неповнолітнього Андрія Кричака. 

Про це йшлося в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1". 

"Андрій, тоді ще 15-річний підліток, вийшов на вулицю Пушкінську, де він мешкав. Зустрівся з друзями. Теревенили, голосно про щось говорили. На них звернула увагу комсомольська дружина. Підійшли. Зробили зауваження. Двоє втекли, а Андрія вони заламали та потягли розбиратися, чому він так голосно розмовляв. Підліток вирішив пручатись. Його почали дуже жорстоко бити. В нього було поламане ребро. Віктор Медведчук, бувши на третьому курсі університету, гумовим пістолетом бив Андрія по голові. Тоді йому світило два роки в'язниці, його відрахували з університету. Але через деякий час він був поновлений і продовжив своє навчання", - йшлося у повідомлені.  

Зараз Андрію Кричаку 63 роки. Мешкає в Род-Айленді, що у США

"Чи Медведчук викрутиться чи ні - не знаю, але якщо викрутиться, то Україні буде ще гірше. То є темна людина. Він ніколи не просив пробачення за те, що він скоїв. Я хвилююся за те, що в Україні багато таких, як Медведчук. Вони мають дуже багато сил і влади. А це - дуже помилково. Україна має захищати себе. Треба знаходити в собі силу і не вкладати свою долю у руки людей, які можуть нести тільки горе", - заявив Андрію Кричак. 

Нагадаємо повну хронологію подій щодо кума Путіна Віктора Медведчука. Починаючи від січня 2021 року, Віктор Медведчук та його найближче оточення потрапили під багаточисленні санкції, критику та навіть під підозру у державній зраді. 

Читайте також: