Мешканець Дніпра, якому дерево поламало ноги, зможе ходити лише за пів року: чоловік готує позов

Мешканець Дніпра, якому дерево поламало ноги, зможе ходити лише за пів року: чоловік готує позов

Мешканець Дніпра, якому дерево поламало ноги, зможе ходити лише за пів року: чоловік готує позов

Про небезпеку від дерева комунальники знали, але спиляти не встигли.

Лікарнею закінчилась для пенсіонера прогулянка у Дніпрі. На чоловіка впало сухе дерево.  Онуків, із якими він гуляв, не зачепило - дивом. Із переломами обох ніг потерпілий зараз у лікарні. Комунальники кажуть: про небезпечне дерево у парку в середмісті знали.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

«Я повернувся, підняв голову і бачу, что на меня дерево летить», - розповідає постраждалий спогади тієї події.

61-річний чоловік гуляв у сквері з двома маленькими онуками. Діти захотіли покататися на дитячих машинах. Саме це і врятувало їх. Тільки-но малеча від’їхала на дідуся впало дерево.  «Дві гілки, воно йшло на мене, а я поставив так, щоб по голові не потрапило. Але гілка зачепила по стегну», - додає постраждалий.

За кілька хвилин примчала швидка, яка доправила чоловіка до лікарні. «У вкрай важкому стані з діагнозом: політравма, закритий перелом правої стегнової кістки, відкритий перелом лівої гомілки, множинні забої та садна тулуба та кінцівок», - коментують стан чоловіка лікарі.

Попереду в потерпілого ще пів року реабілітації. Тільки після неї пан Микола зможе ходити, кажуть лікарі.

Як дерево ледь не вбило чоловіка, бачив свідок Роман, який саме здає в аренду ті машинки, на яких каталися онуки пана Миколи. Каже: старий клен був метрів 15 заввишки.

«Почули хрускіт, подивилися величезне дерево починає падати. Я зробив 3 кроки назад. Мені пощастило стояти обличчям прям до цього дерева. Якщо б я стояв, як він спиною, то я був би в такій самій ситуації», - переконаний Роман.

Новини України: у Дніпрі на пенсіонера впало сухе дерево, коли він гуляв з онуками

Новини України: у Дніпрі на пенсіонера впало сухе дерево, коли він гуляв з онуками

Нині від клена, що впав на чоловіка, лишився тільки пеньок, з нього  видно, що дерево було зовсім висохле. Про небезпечне дерево знали, але не встигли спиляти,виправдовуються комунальники. Мовляв, всі насадження в сквері оглянули напередодні Дня Незалежності, нарахували 16 сухих дерев.

«Там зруйнована або корнева система, або стовбур. Ці дерева за графіком стояли на видалення на початок вересня, але через потужні пориви вітру дерево не витримало», - зазначає директор КП «Міськзеленбуд» Олег Плітченко.

Втім, свідки кажуть, вітер був легенький. А попередження біля небезпечного дерева ніякого не було.

Чи відкривати кримінальне провадження, в поліції поки не визначились. А от пан Микола твердо вирішив, що позиватиметься до комунальників у суді.

Повʼязані теми:

Наступна публікація