Мей Маск ексклюзивно розповіла про те, як виховала зіркових дітей

Мей Маск ексклюзивно розповіла про те, як виховала зіркових дітей

Фото: пресслужба каналу "1+1"

У сім'ї Маск є троє дітей.

Модель та дієтологиня Мей Маск каже, що намагалася так виховувати своїх трьох дітей, як це робили її батьки.

Про це вона ексклюзивно сказала у "Сніданку з 1+1", розповідаючи про свою книжку "Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху".

За її словами, її батьки багато працювали, а тому бачили дітей лише вечорами.

"Я виховувала дітей так само, як мене виховували батьки. Вони хотіли, щоб я відповідала за себе. Я так само виховувала своїх дітей. Я почала працювати з дому як дієтологиня, а коли була моделлю, то часу на їхнє виховання не було. Діти повинні були самі про себе дбати. Ми завжди хотіли, що вони були самостійними. Вони такими виросли", - каже Мей Маск. 

Мей Маск має трьох дітей. Молодша донька Тоска має свою стримінгову платформу, вона режисерка та продюсерка кінофільмів і телевізійних проєктів. Середній син Кімбал Маск популяризує та розробляє новітні технології з вирощування продуктів. Старший син Ілон - відомий в усьому світі підприємець та інженер, створює екологічні автомобілі і запускає ракети в космос.

"Треба розказувати про важкі часи": Мей Маск розповіла, чому наважилася написати відверту книгу про своє життя

"Треба розказувати про важкі часи": Мей Маск розповіла, чому наважилася написати відверту книгу про своє життя

Нагадаємо, Мей Маск – фотомодель, дієтологиня, письменниця та мама трьох дітей, серед яких відомий винахідник та мільярдер Ілон Маск. У 72 роки її кар’єра і досі розвивається. Мей працює у модельному бізнесі з 15 років, пройшла свій шлях від показу одягу в універмагах до знімань у кліпі Бейонсе. У неї  понад 50 тисяч прихильників у TikTok, 417 тисяч в інстаграмі та майже 200 тисяч у Twitter. Мей просуває себе в Інтернеті ще від 90-х років. Також саме завдяки її пораді Ілон у 12 років надіслав свій код у видання PC Magazine та отримав за нього вагомий гонорар. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація