Мішки з городиною на капоті лімузина: у Чернівцях підприємці зробили креативний прилавок для торгівлі

Мішки з городиною на капоті лімузина: у Чернівцях підприємці зробили креативний прилавок для торгівлі

Дев'ятиметровий лімузин Linkoln Town Car - американська класика 1998 року випуску.

У Чернівцях підприємці зробили зі свого лімузина прилавок: мішки з городиною можна придбати з капоту, даху чи навіть салону раритетного американського автомобіля Linkoln Town Car.

Хто ці креативні торговці та як вигадали таку ідею, розповіли у сюжеті ТСН.Ранок 6 квітня.

Мішки із картоплею, цибулею та вазони з квітами розмістили просто на капоті та даху раритетної автівки. Серед звичайних торгових яток на місцевому ринку стоїть лімузин, обкладений городиною. "Лінкольн" замість прилавку вже пів року служить родині Логвиненків. "Спочатку планували здавати машину в оренду: весілля святкували, випускні. Згодом плани змінились і вирішили її зробити креативністю у торгівлі", - каже власник лімузину Денис Логвиненко.

Дев'ятиметровий лімузин Linkoln Town Car американська класика 1998 року випуску. На автомобілі возили губернатора штату Флорида, розповідає Денис. Вінтажний седан виставили на аукціон, де його придбали і завезли до України. За скільки його викупив, власник не зізнається.

Новини України: у Чернівцях підприємці зробили зі свого лімузина прилавок

Новини України: у Чернівцях підприємці зробили зі свого лімузина прилавок

Перехожі креативний прилавок не оминають: фотографують, роблять селфі та діляться світлинами в соцмережах. "Навряд чи щось подібне є. Привертає увагу той факт, що картопля продається з лімузину. Це дуже оригінально. Якщо я зараз буду купувати картоплю, то я навряд чи зроблю це в іншому місці", - ділиться враженнями мешканець Чернівців Тимур.

Лімузин, зізнаються підприємці, приносить непоганий заробіток. Попит на городину за пів року зріс у рази. Тепер родина збирає гроші на реставрацію автомобіля: хочуть з нього зробити квіткову вітрину.

Повʼязані теми:

Наступна публікація