“Мототанки” на передову: вінницький байкер не їздить на злети і ремонтує безнадійну техніку для бійців

“Мототанки” на передову: вінницький байкер не їздить на злети і ремонтує безнадійну техніку для бійців

Вінницький волонтер-байкер Руслан Мясоєд

Волонтери-автомеханіки просять, якщо у чиємусь гаражі стоїть безнадійна техніка, віддати її на відновлення для нашої перемоги.

Вінницький волонтер Руслан Мясоєд ремонтує старі мотоцикли і відправляє на передову. Чоловік - байкер, але з початком повномасштабного вторгнення продав свої мотоцикли та почав допомагати військовим. Ще один волонтер - Олег Сагайдак - для фронту ремонтує машини, йдеться в ТСН.

Руслан вже понад рік розшукує старі мотоцикли, ремонтує їх і відправляє на передову, бо знає, що там вони неабияк потрібні. “Машина - вона здорова, замітна здалека, а мотоцикл - маленький, тим паче, що ми фарбуємо в піксель, її не видно, хлопці навіть на передову їздять. Втрьох сіли, відстрілялися і назад змоталися. Мотоцикл менше помітний, ніж машина, і коштує дешевше”, - розповідає чоловік

До великої війни, розповідає Руслан, часто їздив на мотозлети, але зараз переключився на волонтерство. Спочатку возив на передову гуманітарку, отримав поранення і після нього зайнявся ремонтом мотоциклів для бійців.

Під Бахмутом зараз вже вісім, як називають їх військові,  мототанків від Руслана, який готує техніку за свій кошт. “Вдень я колупаюся з мотоциклами, а вночі я по професії програміст, сиджу, заробляю гроші на мотоцикли”, - розповідає він.

Не мотоцикли, але не менш потрібні для військових позашляховики, відновлює волонтер із Вороновиці. Олег - професійний автогонщик, до війни будував собі машину для змагань на бездоріжжі, а тепер у гаражі ремонтує авто на передову. “По Україні їздив, по Європі, але настала війна, змагання не на часі”, - каже Олег.

Разом із механіками-однодумцями безкоштовно відремонтував і відправив на передову вже три десятки машин.

Волонтери-автомеханіки просять, якщо у чиємусь гаражі стоїть безнадійна техніка, віддати її на відновлення для нашої перемоги.

Читайте також:

Військові з інвалідністю не терплять жалю до себе і непроханої допомоги: як правильно з ними спілкуватись

Гра у війну мілітарі іграшками: коли батькам варто насторожитись

На Вінниччині вшанували 23 спецпризначенців, які загинули торік на базі під ракетним обстрілом: навідника ще шукають

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація