"На четверту жертву у нього не вистачило патрона": нові подробиці потрійного розстрілу на Полтавщині

"На четверту жертву у нього не вистачило патрона": нові подробиці потрійного розстрілу на Полтавщині

Колаж. У Лохвиці кажуть, що у вбивці були наміри застрелити і дружину колишнього мера

З'ясувалося, що у вбивці в Лохвиці могли бути наміри вбити ще більше місцевих мешканців.

Сьогодні в Лохвиці Полтавської області поховали трьох застрелених місцевим мешканцем жертв, водночас стали відомі нові подробиці цього жахливого вбивства.

Нагадаємо, за даними поліції, 53-річний мешканець Олександр Сова застрелив трьох своїх сусідів – 63-річну вчительку математики Алефтіну Панченко, 47-річного колишнього мера Лохвиці В’ячеслава Демчука та 67-річного Михайла Тарасенка.

Всі вони мешкали на одній вулиці поряд з убивцею. В місцевій інтернет-спільноті Лохвиці з’явилося чимало дописів про цих людей. Наприклад, про вчительку математики містяни написали так: "Це жінка, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом виховала не одне покоління учнів. Вміло вчила їх мудрості та відповідальності. Хтось із великих сказав: "Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як все сприймала, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа та сутність''.

Розстріляна вчителька / Скриншот зі сторінки інтернет-спільноти "Лохвиця"

Родині загиблого Михайла Тарасенка мешканці Лохвиці також висловили сотні співчуттів, розповідаючи про те, якою світлою була ця людина.

Розстріляний Михайло Тарасенко / Скриншот зі сторінки інтернет-спільноти "Лохвиця"

Сьогодні стали відомі нові, не менш приголомшливі деталі.

Жінка врятувалася дивом

За словами рідних та знайомих родини застреленого В’ячеслава Демчука, жертвою стрілка мала стати ще і його дружина, Інна, але четвертій трагедії стала на перешкоді випадковість.

Про це в коментарі ТСН.ua повідомили знайома цієї родини Валентина Волох та родич Демчука Віталій Плужнік.

"На Інну (дружина Демчука, яка перебувала в будинку під час розстрілу – ред.) в того придурка не вистачило патрона. Вона також була під прицілом. Так кажуть", - розповіла нам Валентина Волох.

Колишнього міського голову вона згадує як шановану в місті людину, яка була готова завжди прийти на допомогу.

Застрелений колишній міський голова Лохвиці В'ячеслав Демчук / Фото зі сторінки інтернет-спільноти "Лохвиця"

Своєю чергою родич сім’ї Демчуків, Віталій Плужнік, пригадує, що між Совою та В’ячеславом Демчуком кілька років тому стався конфлікт через дах.

"Сова о 5-й годині ранку почав ремонтувати дах на своєму будинку, стукав інструментом, Славік (Демчук – ред.) вийшов та зробив йому зауваження через те, що в цей час ще спали діти. Можливо, він, Сова, через це затаїв зло. Він був дивним, ні з ким не спілкувався. На мою думку, наступною жертвою мала стати Інна, але щось йому завадило. Можливо, через те, що на вулиці його вже побачили. Після цього він, Сова, пішов до себе та підірвався на гранаті", - розповів нам Віталій Плужнік.

Мотив досі з'ясовують

Своєю чергою наші джерела в МВС розповіли ТСН.ua, що станом на сьогодні мотив злочину достеменно не з'ясований, але водночас правоохоронці не спростовують того, що Сова готував розстріл заздалегідь.

Після розстрілу людей злочинець підірвав себе гранатою / Фото: ГУНП в Полтавській області

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що свідком злочину стала місцева дитина, яка тікала від убивці через вікно.

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація