На держпідприємстві "Антонов" урочисто викотили фюзеляж нового літака Ан-178: як це було

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На держпідприємстві "Антонов" урочисто викотили фюзеляж нового літака Ан-178: як це було

ТСН.ua

Україна закупила нові літаки Ан-178 вперше за роки незалежності.

На держпідприємстві "Антонов" із бризками шампанського та хмарами конфеті викотили фюзеляж нового Ан-178. Це один з трьох літаків, які наприкінці минулого року замовило Міністерство оборони України.

Авіабудівники сподіваються, що це перше державне замовлення, але не останнє, йдеться 20 травня в сюжеті ТСН 19:30.

Контракт на побудову трьох літаків Ан-178 підписали наприкінці грудня минулого року. І от, перший фюзеляж "антонівці" зібрали навіть раніше відведеного терміну. Але замовлень і власне нових літаків має бути більше, вважають в "Укроборонпромі".

"Я переконаний, що треба будувати не лише цих 3 літаки, треба будувати їх значно більше", - каже гендиректор держконцерну Юрій Гусєв.

На "Антонова" вже добудовують літак для поліції Перу та паралельно модернізовують перший Ан-178. А ще, ведуться роботи й по нових машинах. Очільнику держпідприємства Сергію Бичкову не подобається вислів про те, що "Антонов" нарешті відроджується. Він переконує, що підприємство активно розвивається.

"У нас є робота щодо нової техніки, нових літаків і модернізації на найближчих мінімум 10-15 років, тому жодного відродження", - пояснює Бичков.

Фюзеляж Ан-178 перекочують в інший цех, але працівники "Антонова" з ним не прощаються. Машину ще треба начинити десятками складних систем, прокласти сотні кілометрів кабелів, приладнати двигуни і, зрештою, пофарбувати. Щоб він нарешті полетів, як і перший Ан-178.

Як повідомлялося, Україна закупила нові українські літаки Ан-178 у державного підприємства "Антонов" вперше за роки незалежності.

Ан-178 - це український близькомагістральний транспортний літак з турбореактивними двигунами. 

Новини України: на держпідприємстві "Антонов" урочисто викотили фюзеляж нового Ан-178

Новини України: на держпідприємстві "Антонов" урочисто викотили фюзеляж нового Ан-178
Наступна публікація