На Кіровоградщині в кафе щодня безкоштовно годують до тисячі військових: їдуть цілими автобусами

Автор
Олена ШворакОлена Шворак
Дата публікації
Перегляди
8059
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Кіровоградщині в кафе щодня безкоштовно годують до тисячі військових: їдуть цілими автобусами

З продуктами і приготуванням допомагають місцеві волонтери.

У придорожній кав’ярні на Кіровоградщині щодня годують до тисячі захисників. Обіди готують мешканці навколишніх сіл та містечок, які від початку війни без зупину варять, печуть, смажать, і роздають їжу військовим, йдеться в ТСН

Спочатку волонтери навіть зупиняли військовий транспорт, щоб запросити на обід, а нині бійці вже і самі знають - тут на них чекають. 

У маленькій кав’ярні неподалік Кропивницького весь день гамірно. Один за одним тут зупиняються автобуси з військовими, що їдуть на війну чи навпаки - додому на ротацію. Усіх годують домашньою їжею. “А далі захищати Батьківщину. Те, що люди добре роблять, це добре дуже. Завдяки таким людям і перемога буде”, - кажуть бійці. 

З собою військовим теж пакують перекус. “Буває, що автобус тільки притормажує, то хоча б щось треба дати”, - розповідають волонтери. 

Вони цілодобово готують й годують захисників. Довкола цього проєкту об'єдналися сотні жителів навколишніх сіл. “Люди привозять, хто що передає. Каші, картоплю… Все привозять люди. Готують вдома винегрет бабусі”, - показує волонтерка Людмила. 

У кожного є свою “місія”. Привозять смаколики від «Пірожечного батальйону», а делегація із сусіднього села, які  називають себе «Джавелінки», довозять голубці, картопельку, сосиски в тісті, пиріжки з сиром... 

Щодня тут годують у середньому пів тисячі бійців, а часом і вдвічі більше. Коли гарячого не вистачає, ситуацію рятують вареники. “Ліплять вдома і морожені вареники привозять нам. А ми коли отак зайшло 42 чоловіки, ми їм варимо, коли не вистачає”, - пояснюють волонтери. 

Обід по дорозі на війну, як у придорожній кав’ярні на Кіровоградщині щодня годують до тисячі захисників?

Обід по дорозі на війну, як у придорожній кав’ярні на Кіровоградщині щодня годують до тисячі захисників?

“Ми можемо годувати 200 - 300 - 400 - 500 солдатів, скільки їдуть, стільки кормимо. А буває автобуси валять і валять. Ми жодного солдата без їжу не відпускаємо”, - розповідає власник кафе.  

Волонтери твердять: годуватимуть бійців до перемоги, військові ж натомість обіцяють, приїдуть саме сюди на святковий обід.

Читайте також:

Розчулили мільйони і обурили росіян: освідчення пораненого бійця підірвало Мережу

Дніпровські медики готували бійця до ампутації ноги, але здійснили “диво”

Повторний наступ РФ у січні-лютому: наскільки можливий і що для цього потрібно Росії

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8059
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація