На кордоні з окупованим Кримом спецпризначенці цілодобову відточують знищення умовних диверсантів

Дата публікації
Перегляди
362
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На кордоні з окупованим Кримом спецпризначенці цілодобову відточують знищення умовних диверсантів

Фото: Facebook/Командування Сил спеціальних операцій ЗС України

Вишкіл проводяться постійно через непередбачуваних сусідніх країн.

На Херсонщині поблизу окупованого Криму тренуються наші підрозділи Сил спеціальних операцій ЗСУ. Це обумовлено наявністю в цьому регіоні критичних об'єктів інфраструктури, які мають високу імовірність загрози терористичних нападів. Армійський спецназ тренується як вдень, так і вночі.

Про це йдеться в сюжеті журналіста Дмитра Мороза.

«Група противника пересікла державний кордон в районі населеного пункту "Н". Наказую групі "Альфа" висунутися в район для блокування умовного противника», - звучить наказ командира.

Спецпризначенці готуються знешкодити умовних диверсантів. Влаштувати засідку і знищити ворога. «Район, в якому доведеться шукати групу противника, він буде дуже великий і доведеться трошки пошукати. Але ми завжди працюємо зі Службою безпеки України та прикордонною службою, які нам подають інформацію. Ми з ними співпрацюємо і це робиться більш мобільніше», - зазначає військовий.

В ролі бойовика-порушника кордону виступив спецназпризначенець на позивний "Стаф". Досвід, каже боєць, в такій ролі перший. «Я старався, щоби мої товариші відточували свої навички під час тренування проти НЗФ і вони сьогодні непогано впоралися, як на мене», - каже боєць.

Командувач Об'єднаними силами ЗСУ Сергій Наєв діями елітного підрозділу - теж задоволений. «Воїни спецпризначенці своєчасно виявили та знешкодили терористичну групу, та стали на заваді терористичній загрозі. Тренування підтвердило: сили і засоби готові до адекватних дій у разі терористичних загроз», - зауважує він.

Але щоби виходити переможцем не лише на навчаннях, а й в реальному бою, тренування повинні не закінчуватися ніколи, це і є шлях армійця, кажуть спецпризначенці. Вишкіл на все життя, щоби вижити за кілька секунд.

Це знадобиться з нашими непередбачуваними сусідами - і на східних, і на північних кордонах. Але особливо - на Херсонщині - на межі з окупованим Кримом, де величезну територію у сто кілометрів, із болотами та пустелями дуже важко контролювати, виключно силами прикордонників.

У Херсонській області поблизу окупованого Криму тренуються наші підрозділи Сил спеціальних операцій ЗСУ

У Херсонській області поблизу окупованого Криму тренуються наші підрозділи Сил спеціальних операцій ЗСУ

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
362
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація