На лінії фронту: як живе у прицілі ворога село без світла, доріг та магазинів

На лінії фронту: як живе у прицілі ворога село без світла, доріг та магазинів

ТСН.ua

Люди перуть руками, а телефони заряджають від сонячної батареї.

У прицілі ворога сьомий рік живуть на лінії фронту з десяток жителів Новоолександрівки. Світла в селі немає, доріг та магазинів - теж. До найближчого містечка болотом і під обстрілами - 7 кілометрів. Окупанти знають про цивільних, але не шкодують набоїв - частина села згоріла саме через запальні набої окупантів. Репортаж із села, яке ще є на мапі, - йшлося в сюжеті ТСН.19:30 11 жовтня 2021 року.

У хащах важко розгледіти село - поруч лінія фронту. Забуті Богом і людьми, десяток жителів цього селища живуть 7 рік просто на лінії фронту.

Суцільна пустка, руїна і бадилля - те, що не розбила війна - доконав вітер, дощ і мародери.

Люди перуть руками. Телефони заряджають від сонячної батареї. Її подарував Червоний Хрест. Більше сюди ніхто не приїздить ані священники, ані автомагазини. До міста йдуть пішки або на велосипедах.

Війна біля цього села зовсім близько. Її чути і видно.

З окупованого Первомайська, а це усього за десть кілометрів, окупанти можуть і важкою артилерією вдарити. Поки на село летять міни і кулі - кажуть українські військові. Ворог знає, що тут живуть цивільні, але усе одно стріляє.

Ворог постійно нагадує про себе як тільки сутеніє.

Українські військові стоять живим щитом між окупантами і мешканцями села. Левову частку ударів хлопці беруть на себе - не скаржаться, не нарікають, а просто роблять свою роботу, захищають країну і цивільних.

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Читайте також: 

Новини з фронту: з десяток жителів Новоолександрівки вже сьомий рік живуть на лінії фронту

Новини з фронту: з десяток жителів Новоолександрівки вже сьомий рік живуть на лінії фронту

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація