На Прикарпатті чоловік кинувся в охоплений вогнем будинок, щоб врятувати 2-річну дівчинку: як усе закінчилося

Дата публікації
Перегляди
3569
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
На Прикарпатті чоловік кинувся в охоплений вогнем будинок, щоб врятувати 2-річну дівчинку: як усе закінчилося

Володимир, який врятував дівчинку

Дитину вдалося врятувати.

На Прикарпатті, в селі Долиняни, чоловік вихопив з полум'я дворічну дівчинку. В хаті, що загорілася, жили переселенці з Херсонщини. Один з малюків у кімнаті бавився сірниками - вогонь миттєво поширився всім будинком. Сусід, не вагаючись, поліз в охоплений полум'ям дім, щоби знайти малечу.

Про це йдеться у сюжеті кореспондентки ТСН Алли Пасс.

За своїх 2 роки Ангеліна пережила ракетний обстріл. Далі була втеча з Херсонщини та переїзд на Прикарпаття.

"Коли я народжувала її в Ізмаїлі, в пологовий прилетіла ракета", - каже мати дівчинки.

Тепер дівчинка пережила і пожежу, в якій дивом вціліла.

"Був ранок. Мати з бабусею поралися на кухні. Ангеліна була з ними. Двійко старших синів 7 і 4 років гралися в кімнаті. Аж раптом сталася пожежа", - йдеться у сюжеті ТСН.

Пожежа в будинку

Бабуся дівчинки Людмила Гук каже, що коли почалася пожежа, вона відправила старших дітей на вулицю і намагалася знайти малечу. Проте пожежа швидко поширювалася.

Сусід пан Володимир у цей час порався на своєму подвір'ї. Побачив у сусідів дим, набрав відра води і побіг на допомогу. Туди вже збіглися й інші односельці. Почувши, що в охопленому полум'ям будинку залишилася маленька дівчинка, чоловік не вагався. Зайти через двері вже не міг, тож почав одне за одним навмання вибивати вікна - шукав малечу. Каже: допоміг телефон, який жінки залишили в будинку - в якийсь момент засвітився екран, інтуїтивно чоловік поліз саме до тієї кімнати. Ангеліна вже була непритомна.

Подвір'я, де мешкали переселенці

"Полум'я і дим уже такі були, що я не годен був зайти. То я пішов туди, вирвав, вибив раму з вікон. Я не знав просто, де дитина знаходиться, поставив сюди відро, щоб заскочити. Обмотався, заліз. Вона отут у самому кутку лежала", - каже сусід-рятувальник Володимир Мельник.

Погорільців доправили до лікарні. Вони народилися в сорочці, кажуть медики - ані опіків, ані отруєння димом. Однак дівчинку після втрати свідомості залишили на кілька днів у лікарні, також під наглядом медиків бабуся - від пережитого у неї розболілося серце. Хату, що згоріла, переселенці купили на виплат. Нині родині повертатися нікуди, місцева влада поселить їх до тимчасового притулку та обіцяє допомогти з відновленням будинку.

Пожежа в будинку

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Новини ТСН 12:00 за 6 травня 2024 року | Новини України

Нагадаємо, ветеран на протезі рушив з Києва, щоб зібрати кошти на реабілітацію для тяжкопораненого побратима.

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація