На Тернопільщині випускник школи створив дитячий колектив української народної пісні

На Тернопільщині випускник школи створив дитячий колектив української народної пісні

ТСН.ua

Сам він уже давно співає у районному хорі з дорослими.

У селі Влащинці на Тернопільщині підліток Вадим Чашкін створив дитячий колектив української народної пісні. Займається хлопець з дітьми по п’ять годин на день просто неба. Усе заради того, щоб організувати малим дозвілля і зберегти народні традиції, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30 22 липня.

Сімнадцятирічний випускник школи Вадим кілька місяців тому зібрав зі своєї вулиці малечу різного віку у сільський колектив. Щоб нове покоління заспівало старих пісень, юний керівник почав з трьох простеньких народних.

Він у колектив набирає усіх охочих - хто не в такт затягує, той в такт гецає. Співаки переходять у категорію танцюристів. Народні танці дітям теж ставить хлопець.

На краю села зібралося чи не пів Влащинців. Глядацька зала просто у траві. Батьки милуються своїми дітьми, сусіди підспівують, бабусі знімають на телефони.

Хлопець - блогер та активіст. Залюблений у рідне село і у надзвичайні краєвиди довкола. Змалечку бігав до сільського клубу і з часом став правою рукою його завідувачки. Сам він уже давно співає у районному хорі з дорослими - де більшості учасників за сімдесят.

Зрештою - працювати з дітьми - це була його мрія. Хлопець уже вступив до Тернополя у педагогічний університет на вчителя історії. І, звісно, згодом залишився б вчителювати у рідному селі, якби торік у Влащинцях не закрили єдину школу.

"Після закриття школи просто зрозумів, що якщо не згуртувати дітей до купки і не втілити свою давню мрію в життя, то село загине, тому що нема просто перспективи для дітей, вони не будуть мати чим займатися, саморозвитку не буде взагалі", - вважає хлопець.

Тому принаймні обіцяє на вихідних регулярно їздити до своїх дітей на репетиції.

Читайте також: 

Новини України: 17-річний хлопець з Тернопільської області створив дитячий колектив народної пісні

Новини України: 17-річний хлопець з Тернопільської області створив дитячий колектив народної пісні

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація