На Закарпатті в "Долині нарцисів" масово зацвіли унікальні квіти: фото, відео

Дата публікації
Перегляди
11к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
На Закарпатті в "Долині нарцисів" масово зацвіли унікальні квіти: фото, відео

"Долина нарцисів"

Високогірні дикі вузьколисті нарциси, що цвітуть у "Долині", занесені до Червоної книги України.

У заповіднику на Закарпатті розпочалося масове цвітіння нарцисів. Це унікальне місце, якого в Європі більше не знайти, адже вузьколистий нарцис росте лише високо в горах, а цей поширився в низовині.

Про це йдеться у сюжеті кореспондентки ТСН Світлани Деніщук.

В "Долині нарцисів" на Закарпатті – яблуку ніде впасти. Щоб насолодитися неймовірною красою та ароматом, сюди звідусіль з’їхалися туристи й місцеві. Цьогоріч нарциси в заповіднику розпустилися майже на місяць раніше, ніж зазвичай – у середині квітня. Все через аномально теплий початок весни. Зараз білими квітами пишно вкриті всі 250 гектарів.

"Долина нарцисів"

Високогірні дикі вузьколисті нарциси, що цвітуть у "Долині", занесені до Червоної книги України. Сама територія належить до біосферних заповідників ЮНЕСКО.

Цього року "Долину" вже встигли відвідати близько трьох тисяч туристів, і хоч це менше, ніж у попередні роки, працівники заповідника стверджують – ця кількість ще може зрости, адже сезон цвітіння триватиме до кінця тижня.

"Ми очікували більшого, але дивлюся по рекреації в суботу було 500 людей, у неділю десь 600. Зараз нарцис вузьколистий цвіте максимально. Це пік цвітіння. Судячи з вегетаційного періоду, я думаю, що до кінця тижня ще буде більш-менш красиво. До 11, 12 травня", – каже начальник ПНДВ "Долина нарцисів" Олександр Навроцький.

Цвітіння нарцисів на Закарпатті

Цей рік на Закарпатті оголосили роком квіткового туризму. За сезон очікують побачити не менше ста тисяч гостей. Вони вже встигли насолодитися цвітінням шафранів, магнолій, сакур і тюльпанів. Тепер милуються нарцисами. А пізніше естафету приймуть лавандові поля.

На Закарпатті цвітуть нарциси

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: ТСН 15:00 за 6 травня 2024 року | Повний випуск новин

Нагадаємо, як вирощувати кімнатні нарциси.

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація