У Київській області зґвалтували 16-річну дівчину

У Київській області зґвалтували 16-річну дівчину

Фото: pixabay.com

З підозрюваним неповнолітня була знайома раніше.

У місті Тараща Київської області зґвалтували 16-річну дівчину.

З підозрюваним неповнолітня була знайома раніше.

Про це ТСН.ua повідомили у Відділі комунікації ГУ Нацполіції у Київській області.

"Ця подія, за нашими даними, сталася у Таращі. Вже проводимо розслідування. Відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Усі  учасники встановлені та надають покази з приводу своїх версій та обставин події. Призначено відповідні судові експертизи, а також вживаються заходи, спрямовані на встановлення причин та умов, які сприяли обставинам зазначеної події та її наслідкам", - розповіла нам начальниця відділу комунікації поліції Київської області Ірина Прянішнікова.

Співробітникам поліції дівчина сказала, що двоє чоловіків посадили її в автівку та повезли у невідомому напрямку. Другий чоловік вийшов дорогою.

Водночас джерела ТСН.ua зазначають, що, за попередніми даними, дівчинка погодилась сісти в машину, оскільки з підозрюваним вже була знайома раніше.

Далі зловмисник заїхав ще за трьома дітьми віком біля десяти років та купив в магазині пляшку горілки. Вони приїхали на ставок, де чоловік почав поїти дітей горілкою. Потім десятирічних хлопчиків він завіз додому. Згодом, звернувши до лісу, чоловік зґвалтував 16-річну дівчину в безлюдному місці. 

Нагадаємо, сестри, яких рідний батько перетворив на секс-рабинь, замість жити звичайним життям старшокласниць, змушені переховуватись. Винуватців досі не покарано, суд затягується третій рік. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація