Навмисно стріляли і намагалися добити: бойовики розстріляли вантажівку українських військових

Навмисно стріляли і намагалися добити: бойовики розстріляли вантажівку українських військових

Фото: ТСН.ua

Під час обстрілу загинув один український військовий, ще один отримав поранення.

У селищі Піски, що неподалік Донецького аеропорту, 7 серпня бойовики розстріляли вантажівку військових. Для цього російські найманці використали щонайменше три протитанкові керовані ракети. Один боєць загинув на місці, інший дивом вижив.

Знімальна група ТСН вирушила у Піски, щоб побачити на власні очі, як все сталося.

Піски. За останіх 7 років війни вони змінилися. Колись охайне, заможне селище заросло чагарниками. Боєць на псевдо "Вайбер" довго веде окопами. Пройшли вже торець злітної смуги Донецького аеропорту. Зі спостережного пункту він показує два високі будинки. Це звідти бойовики вистежували, а потім безжально розстрілювали автокран.

"Два постріли спрацювали і третій був неспрацьований, знайшли ми обрив провода. Могло бути більше жертв", - каже "Вайбер".

Він показує відео, яке встиг зняти за кілька хвилин після пострілів. Загиблого та пораненого вже винесли.

"Сьогодні "заПТУРили" нашу техніку, попали прямо в кабіну, движок вигорає".

Новини з фронту: у Пісках бойовики розстріляли вантажівку з військовими – один із них загинув

Новини з фронту: у Пісках бойовики розстріляли вантажівку з військовими – один із них загинув

Медик на псевдо "Дітріх" з ще одним бійцем першими прибігли до охопленої вогнем машини, вони й витягли хлопців з кабіни. Але допомогу надавали лише пасажиру. Водієві, 32-річному Ярославу з Конотопа, вона вже була не потрібна, загинув одразу.

"Там були травми, несумісні з життям – ураження грудної клітини".

Бійці помітили – на ворожих позиціях останнім часом з’явився досвічений навідник протитанкового ракетного комплексу. Досвічений і безжальний. Він точно бачив, що машина не бойова, це звичайний автокран, та все одно вистрілив.

"ПТУРами вони атакують третій раз. Один раз попали по "Гепарду", другий раз позбивали нам камери. І от третій раз", - каже військовий "Стріла".

Боєць намагається сказати, що вбили нашого хлопця, але стримується. На фронті не прийнято говорити про смерть.

На початку війни бойовики саме це селище нащадно розстрілювали, намагаючись вибити звідси українську армію. Не вдалося. Тепер в них інша тактика – підстрілили українську вантажівку і, певно, радіють з великої перемоги.

Повʼязані теми:

Наступна публікація