Не за гроші, а з власної ініціативи: турист з Німеччини прибрав засмічений берег Дністра і став зіркою соцмереж

Не за гроші, а з власної ініціативи: турист з Німеччини прибрав засмічений берег Дністра і став зіркою соцмереж

Вільм Мюллер став зіркою соцмереж.

Замість відпочинку – прибирання сміття. Таке ухвалив прийняв турист з Німеччини Вільм Мюллер, коли приїхав на Буковину і не зміг спокійно дивитися на засмічений берег Дністра. І поки прибирався там, встиг стати зіркою соцмереж в Україні.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Пляж на одній з найбільших річок України переповнений відпочивальниками. Але так само сміттям після них. Пластикові пляшки, скло, недопалки та харчові відходи. Хоч за кілька метрів – сміттєвий бак.

Вражений  і 65-річний турист з Німеччини - Вільм. Чоловік на пенсії вирішив подорожувати. Він на своїй автівці їхав до Молдови, але побачив Дністер на Буковині і не зміг рушити далі. Розбив намет, бо каже , що тут неймовірна природа.

"У вас багато річок, озер, ставків. Я їхав, що тридцять кілометрів, вода. Можна купатися. Це корисно для здоров'я. І насолоджуватися, бо це дуже красиво", - зізнається він.

Тож уже тиждень, поки таборує в наметовому містечку, прибирає береги. Але заради справедливості зауважує, що проблема сміття є не лише в Україні. Тож у всі свої мандрівки возить спеціальну палицю. 

"Я прибираю завжди, я роблю це не лише тут. А всюди, де зупиняюся зі своїм наметом. У багатьох країнах брудно і смітять однаково", - зауважує Вільм Мюллер.

Усюди він починає ранок із прибирання. Так, каже, не лише дякує природі за свій відпочинок. А й сподівається на реакцію місцевих.

В Україні чоловік вже став зіркою соцмереж. Хтось випадково його сфотографував. Світлину поширюють і активно коментують. Проте охочих приєднатися до пана Вільма небагато.

Новини світу: німецький турист поприбирав засмічений берег Дністра

Новини світу: німецький турист поприбирав засмічений берег Дністра

Повʼязані теми:

Наступна публікація