"Немає поставок з Херсона": стало відомо, які продукти найбільше зросли в ціні
Продавці кажуть, що ціна на м’ясо зросла в ціні рівно на 50%. Сьогодні м’ясо з кісткою коштує 160-175 гривень, а без кістки сягає аж 250 гривень.
© Pexels
У топі продажу - полуниця. Звичайний пластиковий кошик коштує 200 гривень за кілограм. На салати купують помідори - ціна 110 гривень. Огірки - 80, молода капуста - 75.
Про це йдеться в огляді цін від "Сніданку з 1+1".
"Ціни помітно зросли, проблема в тому, що немає поставок з Херсону", - каже одна з продавчинь.
Сьогодні українці часто купують молоду картоплю. Її ціна наразі 70 гривень за кілограм. Ріпчаста цибуля, буряк і морква - по 30. Яйця користуються великим попитом. Ціна - 15-20 гривень за десяток.
М’ясо зросло в ціні рівно на 50%, кажуть продавці. Коли раніше продавали кілограм, то тепер - лише половину. Щодо ціни, то 160-175 гривень коштує кілограм м’яса на кістці, без кістки — 250 гривень.
Нагадаємо, в Україні мережі АЗС скорегували ціни на бензин, дизельне пальне та автогаз. Як відомо, наразі дефіцит пального все ще присутній, а тому черги на АЗС стало останнім часом вже звичним явищем. Звідти й підвищення вартості.
Читайте також: