Несподіванки Хмельницького: "ратуша" виявилася вежею пожежного депо, а саме місто — кавовою столицею

Дата публікації
Перегляди
6747
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Несподіванки Хмельницького: "ратуша" виявилася вежею пожежного депо, а саме місто — кавовою столицею

Скріншот

Знаменитий ринок, кав’ярні на кожному кроці та острів кохання — чим приваблює гостей місто Хмельницький.

У Хмельницькому, як і в більшості українських міст, є своя ратуша. Але цю вежу так називають лише туристи, а місцеві мешканці знають, що це - елемент пожежного депо, збудованого в середині 1950-х років. Про те, якими ще несподіванками дивує місто своїх гостей, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Як і у всіх містах, в яких в рамках проекту "30 років Незалежності" вже побувала знімальна група ТСН, у Хмельницькому багато привітних людей. Посмішками тут зустрічають скрізь.

А майор у відставці та екскурсовод Ігор Байдак, який знайомив із містом, виявився ще й перший “поетичним гідом”, який про Хмельницький може розповідати і у віршах, і у прозі.

У місті також багато дітлахів - веселих, активних і спортивних. Для них тут все - розважальні майданчики, велодоріжки. Є в місті і ляльковий театр, і дитячий кінотеатр, і експонати, якими можна керувати.

У Хмельницькому понад 700 кав’ярень на 270 тисяч населення. Тому, за словами нашого гіда, саме це місто потрібно називати кавовою столицею країни.

Незаперечну славу Хмельницькому приніс місцевий ринок, через який місто називають столицею торгівлі. Як і на будь-якому ринку, тут є свої правила.

Зокрема, на "весільній" вулиці свій товар продавці ретельно оберігають від конкурентів, щоб ті не скопіювали моделі. Тому зазирнути в магазинчики дозволяється лише тим, хто схожий на наречену або жениха. Фейс-контроль жорсткий.

У Хмельницькому багато речей говорять про кохання. Тут навіть є “острів кохання” — одне з улюблених місць відпочинку.

Кажуть, у цьому місті також найбільша кількість в Україні пам’ятників Тарасові Шевченку та власне Богданові Хмельницькому, а в музеях зберігаються речі, які більше ніде не побачиш.

Душа ж міста живе у його двориках, на маленьких обійстях, які тут називають “господами”. І біля чорного горіха — найдавнішого в місті дерева, справжнього тутешнього природнього акумулятора енергії.

"30 років Незалежності" | Хмельницький: "генетична" торгівля, кав`ярні та острів кохання

"30 років Незалежності" | Хмельницький: "генетична" торгівля, кав`ярні та острів кохання

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6747
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація