"Ніколи не відпущу свого сина": щаслива історія порятунку 2-річного хлопчика під Києвом

"Ніколи не відпущу свого сина": щаслива історія порятунку 2-річного хлопчика під Києвом

Дитину, яка загубилася в чагарниках, шукали майже добу.

У Київській області в селі Рагівка майже добу правоохоронці, волонтери та місцеві з собаками та гелікоптерами шукали дворічного хлопчика. Богдан Уніченко зник вдень 15 квітня, а живий і неушкоджений знайшовся 16 квітня. 

Хто натрапив на малюка та де він провів ніч, розповіла з місця подій кореспондентка ТСН Інна Лебеденко

Богдан - живий - це найкраща новина для всіх, хто його шукав. Хлопчика оглянули медики. Вони кажуть, що задовільний. 

Батько Богдана каже, що син загубився раптово. "Я пішов по дрова. Взяв сина. Щоб далі не йшов, я його залишив самого. Іду назад, а його нема. Ми розминулися. Ми почали з дружиною шукати", - згадує Віталій Уніченко.

Чоловік винуватить себе, що до поліції звернулися так пізно. Близько чотирьох годин вони шукали Богдана самі. Лише о 21:00, коли стемніло, зателефонували до поліції. До пошуків одразу долучився ледь не увесь склад правоохоронців Київської області, нацгвардійці та рятувальники. Обшукали всі закинуті будівлі, колодязі. Разом із ними шукали сусіди й волонтери. "О першій ночі подзвонив керівник і розповів про пошуки. Пів години на збори. Ми зібралися і поїхали. Поїхали зі Львова", - каже волонтерка Богдана Чумак. 

Новини України: хто і де знайшов 2-річного Богдана з Київської області, якого шукали майже добу

Новини України: хто і де знайшов 2-річного Богдана з Київської області, якого шукали майже добу

Вранці до пошуків долучилася вже аеророзвідка. Село Рагівка, в якому зник хлопчик, розташоване в Поліському районі. Тут багато лісів і чагарників. Тому залучили гелікоптер. Через 15 годин пошуків хлопчика знайшли в лісосмузі, що за чотири кілометри від хати. Він був брудний і знесилений.

Зустрічали його біля хати всі, хто шукав. Троє працівників карного розшуку, які й знайшли Богдана, кажуть: були впевнені, що знайдуть. Батьки вдячні всім, хто долучився до пошуків їхнього єдиного сина. "Перед всією Україною даю слово, що ніколи не відпущу свого сина", - каже чоловік. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація