Новий "ковідний" рекорд в Україні: як працюють медики інтенсивної терапії чернівецької лікарні

Новий "ковідний" рекорд в Україні: як працюють медики інтенсивної терапії чернівецької лікарні

Рік минув на максимумі зусиль, але медики примудрилися розгледіти позитив для української медицини.

В Україні - новий рекорд шпиталізації пацієнтів з ускладненнями від коронавірусу. Минулої доби до лікарень поклали 4630 "ковідних" пацієнтів. Нових підтверджених діагнозів майже 13 тисяч, а тих, хто одужав, - втричі менше. 

Про інтенсивну терапію обласної лікарні міста Чернівці - у матеріалі ТСН.19:30.

Інтенсивна терапія чернівецької обласної лікарні: раніше такої кількості кисню вистачало на місяць, але зараз палати переповнені. Валерію було, можливо, страшніше за багатьох. Він анестезіолог, розуміє свої показники і симптоми, тим паче, що й хворіє вдруге. Аби жити - виконує настанови колег і читає присланий Єпіфанієм псалтир.

Пацієнтка Рита знімає маску на хвилину. В "ковід" не вірила, поки не не захворіла. Але вже після кількох слів не має сил самостійно її повернути. Тут мріють, як солодко будуть дихати колись, потім.

По сусідству з цими палатами закінчується ремонт. Завідувач інтенсивної терапії Костянтин Григорович показує, як відремонтували приміщення під нову реанімацію: тут правильна вентиляція та розводка кисню до кожного ліжка. Поки що 5 реанімованих пацієнтів лікуються у приміщенні, побудованому за часів Австро-Угорщини. 

Медикам тут так хочеться, аби пацієнти просто виконували їхні настанови. Але коронавірус робить дорослих людей неслухняними – дефіцит кисню в крові шкодить мозку. От пацієнтка намагається довести лікарю: її треба виписати просто зараз і без маски їй дихати краще. Лікар переконує пацієнтку – треба потерпіти.

Новини України: як працюють медики інтенсивної терапії чернівецької лікарні

Новини України: як працюють медики інтенсивної терапії чернівецької лікарні

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
1216
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація