Новий сезон популярного шоу "Маскарад" на 1+1: яскраві образи, неймовірні перевтілення та несподівані зірки

Новий сезон популярного шоу "Маскарад" на 1+1: яскраві образи, неймовірні перевтілення та несподівані зірки

За правилами проєкту дві команди зіркових суддів змагаються одна з одною, відгадуючи, хто ховається за яскравим образом.

Яскраві образи, неймовірні перевтілення та несподівані зірки! Усе це - новий сезон популярного шоу "Маскарад" від 1+1. Організатори обіцяють – він буде ще цікавішим та складнішим для учасників. Як Ірина Білик, Маша Єфросиніна, Юлія Саніна, Володимир Дантес та інші викривали героїв "Маскараду", йдеться 5 серпня в сюжеті ТСН.19:30

На знімальному майданчику метушня. За кілька хвилин тут розпочнуться зйомки другого сезону шоу "Маскарад". Його учасники помітно нервуються. За правилами проєкту дві команди зіркових суддів змагаються одна з одною, відгадуючи, хто ховається за яскравим образом. Телеведуча Маша Єфросиніна на "Маскараді" новачок. Зізнається, викривати героїв, які ховаються за костюмами важко. 

Новини України: чим здивує новий сезон популярного шоу "Маскарад" від "1+1"

Новини України: чим здивує новий сезон популярного шоу "Маскарад" від "1+1"

"Коли дивишься це шоу по телевізору, здається, що так легко. Ти такий на дивані із чіпсами, з дітьми. З чоловіком сперечаєшся, потім коли ніхто не вгадує, бо ти вгадав, а тут, якийсь такий білий шум", - каже Маша Єфросиніна. 

Ігор Ласточкін минулого сезону був тим самим знаменитим "Ка-ка". Тепер - капітан зіркової команди суддів. Каже, коли ховався за образом думав, що відгадувати легко, але помилявся. 

"Як вони не можуть відгадати? Як, це ж дуже просто. А зараз ти сидиш. Так, хто це? Будь, хто це може бути. Немає варіантів", - каже Ігор Ласточкін. 

Організатори шоу запевняють: зробили шоу ще складнішим та цікавішим. 

"Це - найзагадковіше шоу цієї осені тому, що в ньому дуже багато вау-ефектних номерів. Тому, що ви ніколи не здогадувались, що наші зірки володіють такими талантами. Вони не тільки співають, вони будуть танцювати, вони будуть дивувати цирковим мистецтвом, тобто ми приготували багато цікавого", - каже керівник департаменту виробництва великих розважальних шоу Володимир Заводюк. 

Під час шоу глядачі дізнаються багато нових фактів про його учасників, розповідає новий ведучий "Маскараду" Тимур Мірошниченко. Каже, цього сезону вони більш досвідчені, а костюми - ще яскравіші. Тому і відгадувати складніше. 

"Отримую задоволення від того, як тренери розкидаються різноманітними версіями. На все звертають увагу, слухають уважно підказки, їх дуже багато в цьому сезоні, уважно дивляться на статуру там, де видно. Наприклад Ірина Білик намагається всіх визначити за ніжками та за..", - каже Тимур Мірошниченко. 

"Груди у жінок. Я відразу знаю, в кого є груди, в кого немає, маленькі. Чоловіків по зросту", - каже Ірина Білик. 

Організатори можуть змінювати не тільки голоси, а й статуру героїв, каже Ірина Білик, а підказками навмисно заплутують. Тому співачка більше довіряє своїй інтуїції. 

"Я навіть можу сказати, кого я точно побачу в цьому сезоні і ми перевіримо, наскільки я шаманка", - каже Ірина Білик. 

Аби зіркові судді та інші раптом не побачили тих, хто ховається за образами, їх ретельно приховують. Усім навіть заклеюють фотокамери на смартфонах. 

"Якщо ти зараз подивишся ліворуч, ти побачиш хлопця, який приставлений до мене я не можу сходити у вбиральню, якщо я цього хлопця не попереджу. І я не жартую", - каже Маша Єфросиніна. 

Насолодитись атмосферою справжнього свята та дізнатися, хто саме ховається за яскравими костюмами, глядачі 1+1 зможуть уже цієї осені. 

Нагадаємо, триває робота над новим сезоном найуспішнішого шоу минулої осені під назвою "Маскарад", в якому зірки шоубізнесу, спорту, кіно і телебачення в образах фантастичних персонажів демонструють приховані таланти, такі як акробатика, ілюзіонізм, танці та інші неочікувані здібності. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація