МВА не веде статистики, хто отримав відстрочку від мобілізації.
Керівник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко пояснив, хто може отримати "бронь" від мобілізації.
Про це він розповів в інтерв'ю ТСН.ua.
Так, за словами очільника КМВА, відповідно до "Закону про мобілізацію та мобілізаційну підготовку" бронювання військовозобов’язаних у воєнний час здійснюється за рішенням Мінекономіки з метою забезпечення функціонування органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, а також підприємств (і критичної інфраструктури), установ і організацій, зокрема уповноважених банків, які задовольняють потреби ЗСУ, інших військових формувань, населення.
Обсяги бронювання військовозобов'язаних, які працюють в органах державної влади, визначаються з урахуванням необхідності для забезпечення їх в умовах воєнного стану, наголошує Попко.
Обсяги бронювання військовозобов'язаних, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях, визначаються з урахуванням встановленого для них мобілізаційного замовлення. МВА не веде статистики, хто отримав відстрочку від мобілізації, додав Попко.
Нагадаємо, раніше в Мінреінтеграції пояснили, чи потрібно військовозобов'язаним ВПО ставати на військовий облік, та нагадали, які категорії військовозобов'язаних громадян звільняються від мобілізації.
Мобілізація в Україні
В Україні 24 лютого 2022 року розпочалася широкомасштабна війна, яку розв'язала РФ. Президент України Володимир Зеленський оголосив про мобілізацію одразу після початку повномасштабного вторгнення Росії. Вона триває і триватиме, допоки в Україні діятиме воєнний стан.
Читайте також: