Односельці вбитого 14-річного хлопця у Житомирській області, не вірять, що однокласниця діяла сама

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Односельці вбитого 14-річного хлопця у Житомирській області, не вірять, що однокласниця діяла сама

Юнак був спортивний, тож справитись дівчина самотужки не могла, натякають люди.

У Житомирській області знайшли зарізаним 14-річного підлітка - він зник напередодні, його шукали усім селом. Натрапили на тіло у підвалі занедбаної споруди . Хлопець був з'язаний скотчем з численними ножовими пораненнями. У вбивстві зізналася його 15-річна однокласниця.

Про це повідомляє кореспондентка ТСН Олена Черняєва.

Як дівчина пояснила причину вбивства у поліції формулюють скупо -  через тривалі неприязні стосунки. Жодних інших подробиць не повідомляють.

«Ніколи не міг подумати про таку трагічну історію. Це шок, це трагедія, в мене не має слів», - повідомляє директор Грозинської гімназії Ігор Харченко.

Директор гімназії, де вчилися обоє учнів, приголомшений. Каже, Данило і Катерина не дружили, але і не ворогували. Чи були у них романтичні стосунки, принаймні вчителі, не знали. Дівчина з багатодітної сім’ї, яку у селі називають благонадійною. Що школярка могла сама вбити однокласника-спортсмена сумнівається.  Не вірять і односельці.

«Справитися дівчина з однокласником здоровим фізично хлопцем, ну ніяк, це моя особиста думка», - додає директор.

«Сама вона не могла, я не думаю.  То там вже їх шість, чи скільки було, що його били. Страхіття», - каже сусід підлітка.

Дівчину взяли  під варту. Якщо провину школярки доведуть,  їй загрожує до 15 років позбавлення волі. Данила сьогодні поховали.

Новини України: 15-річна дівчина зізналась у вбивстві на рік молодшого підлітка

Новини України: 15-річна дівчина зізналась у вбивстві на рік молодшого підлітка
Наступна публікація