Олег Скрипка, Віктор Павлік та Сергій Бабкін: у Львові відбувся восьмигодинний грандіозний проєкт "Українська пісня"

Олег Скрипка, Віктор Павлік та Сергій Бабкін: у Львові відбувся восьмигодинний грандіозний проєкт "Українська пісня"

Переможцем цьогорічного проєкту став закарпатський гурт "Анця".

Пошук нових талантів і виступи найвідоміших зірок українського шоу бізнесу. На "Арені Львів" відгримів восьмигодинний грандіозний проєкт "Українська пісня". Він вже п'ятий, ювілейний - торік через пандемію відбувся без глядачів, але цього року зібрав тисячі фанатів української пісні. 

Про це йдеться 15 серпня у сюжеті ТСН.19:30.

Тисячі глядачів, визнані зірки та лише десятеро конкурсантів. Вони фіналісти, їх обрали серед чотирьох сотень претендентів. Хто з них найкращий, має оцінити експерта рада.

"Автентичність, можлива певна креативність. Переможець має нести цю українську пісню, він має наповнювати наш медіа-простір класною українською музикою", - каже організатор проєкту "Українська пісня" Тарас Курчик. 

Новини України: на Арені Львів вп'яте відбувся проєкт "Українська пісня"

Новини України: на Арені Львів вп'яте відбувся проєкт "Українська пісня"

Фолк, електронна, поп-музика і навіть український рок. Хто посяде перше місце - інтрига тільки наростає.  На переможців чекає одразу кілька бонусів: запис пісні на професійній студії, зйомки кліпу та річна промоція в медіа. Все це - дістається закарпатському гурту "Анця". Дівчата не тямляться від щастя, кажуть перемога дня них, наче квантовий стрибок.

"Наші емоції тепер і на сукні просто нереальні, нереально круті, ми не вірили що так може статися, але це сталося", - кажуть учасниці гурту "Анця". 

Не лиш обрати переможця, а й розповісти історію української музики за 30 років Незалежності. Саме таку мету цьогоріч поставили організатори проєкту. На сцені у цей день ті, хто писав українську музику три десятиріччя тому.

"Україна існує на сьогоднішній день завдяки українській пісні і це ключова подія, що відбувається фестиваль української, україномовної пісні", - каже лідер гурту ВВ Олег Скрипка. 

"Хороше свято, залишається тільки бути українцем, залишатися українцем, робити все по-українськи, боротися за свою незалежність. Слава Україні", - каже співак Віктор Павлік. 

Один з найзворушливіших моментів концерту - дует переможниці "Голосу країни" Оксани Мухи і Сергія Бабкіна. 

Пісня написана 10 років тому, але тепер, кажуть виконавці, це її нове прочитання. Присвячене героям, які загинули на сході.

"Пісня сьогодні об’єднує всіх, хто є в тій ситуації, всіх втратили дорогу людину. Пісня надзвичайно глибока, надзвичайно душевна. Я думаю що сьогодні всі відчули наскільки нам потрібно об’єднуватися", - каже співачка Оксана Муха. 

"Це Україна, коли звідусіль лунає українська пісня, це круто", - каже співак Сергій Бабкін. 

Заключний виступ восьмигодинного концерту - від гурту "Без обмежень". 

"30 років Незалежності знакова для нас дата, це такий поважний вік для людини, малесенький вік для держави. Я хочу побажали нам всім слухати і чути одне одного, бо що б ми одне одному не говорили в рамках розумного, звісно, але все ж таки прислухатися один до одного", - каже лідер гурту Сергій Танчинець. 

Цей проєкт "Української пісні" - вже п'ятий, ювілейний. І він готовий до нового стрибка, кажуть організатори. Наступного року хочуть вивести його на міжнародний рівень, і провести пісенні конкурси в Канаді, США та Італії. Жартують, це стане такою собі мистецької вакциною під час пандемії. Телеверсію концерту - усі охочі можуть подивитися незабаром на телеканалі 1+1.

Нагадаємо, у Львові гучно відсвяткують День Незалежності України.

Повʼязані теми:

Наступна публікація