Перекрили рух: у Кременчуці протестували проти низки карантинних обмежень

Перекрили рух: у Кременчуці протестували проти низки карантинних обмежень

Тут минулого тижня по часу обмежили роботу транспорту.

У Кременчуці сьогодні, 29 квітня, перекривали рух, протестуючи проти заборони пересування та поліційних перевірок.

Чи вдалося домовитися - про це йдеться у випуску ТСН 19:30.

Кременчуцькі перевізники та промисловці протестують проти низки карантинних обмежень. Область, пояснюють, нині перебуває у червоній зоні. Окрім стандартних для більшості регіонів заборон - тут минулого тижня ще й по часу обмежили роботу транспорту.

Навіть зі спецперепустками областю можна їздити лише з 6 ранку до 10-ої і з 16-ої до 19-ої години. Втім для найбільшого промислового міста області, нарікають, такий графік не підходить узагалі. "Це фактично паралізувало і місто, і підприємства, які не можуть перевести на одну зміну людей", - кажуть маршрутчики.

"У нас є вахта, яку привозить підприємство. Але без комунального транспорту ми не можемо. Тому що підприємство працює цілодобово. І у нас більше більше 100 різних графіків робочого дня", - розповіли вони. У схожій ситуації опинилися і медики, яких в місті майже 3 тисячі.

"Навіть зняти всі автомобілі господарські і дати їх під потреби медиків - це потрібно майже 3 сотні. у нас такої кількості просто немає", - розповіли у департаменті охорони здоров'я.

У мерії кажуть: зверталися до обласної ради, аби там урахували специфіку міста. Проте відповіді - так і не отримали. Пояснюють, аби не допустити збоїв у роботі підприємств, у місті вирішили дозволити повноцінну роботу транспорту із дотриманням всіх карантинних заходів.

"Ми намагаємося компенсувати відсутність маршруток на рейсах максимальною кількістю громадського транспорту. І я попросив водіїв не боятися возити пасажирів. Ми всі маршрути перевели в спеціальні перевезення. Ми дали проїзні, дали змогу з дотриманням всіх карантинних вимог користуватися транспортом", - кажуть в міськраді.

Натомість з понеділка у місті почались масштабні поліцейські перевірки транспорту. Водіїв маршруток та трамваїв зупиняла поліція та штрафувала. Пасажирів, серед яких були і медики - висаджували.

Мер Кременчуга каже - місто готове допомагати оскаржувати ці штрафи у суді. А транспорт, мовляв, продовжить курсувати далі. А от в районах довкола міста, додають кременчуцькі депутати, проблема так і залишилась. 

"Сполучення Кременчук і села надзвичайно погане. І тому неможливо в ці терміни вкластися, аби доїхати на роботу з роботи. І взагалі - вчасно доїхати в цій ситуації", - каже Олег Дядик.

Про цю проблему промисловці та перевізники хотіли поспілкуватися із главою районної адміністрації. Втім, той заявив - питання начебто не в його компетенції. Обмеження, мовляв, ухвалила комісія з питань техногенної безпеки і їх потрібно виконувати.

ТСН звернулася і до обласної адміністрації, аби там прокоментували, чи знають про проблему в Кременчузі та районах. Втім, там надіслали формальну відписку, що рішення виносила комісія з питань техногенної безпеки, а рейди проводить поліція.

У місті натомість сподіваються що хоча б після розголосу на транспортну проблему таки звернуть увагу і скасують часове обмеження.

Новини України: у Кременчуці вимагали відміни заборони пересування та поліційних перевірок

Новини України: у Кременчуці вимагали відміни заборони пересування та поліційних перевірок


 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Дата публікації
Перегляди
589
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація