Pfizer кололи 130 працівникам: подробиці смерті 47-річного українця після вакцинації

Pfizer кололи 130 працівникам: подробиці смерті 47-річного українця після вакцинації

Фото: УНІАН

Через кілька годин після уколу чоловік поскаржився на слабкість і нудоту, а пізніше знепритомнів

У Вінницькій області помер 47-річний чоловік невдовзі після щеплення вакциною Pfizer. Через кілька годин після уколу чоловік поскаржився на слабкість і нудоту, а пізніше знепритомнів. Лікарі швидкої, які прибули на виклик, врятувати його не змогли. Що спричинило смерть - з'ясовуватимуть експерти.

Про це йдеться у випуску ТСН.19.30 3 липня. 

Вакцину кололи на підприємстві, де чоловік працював, 130 співробітникам. Решта людей на самопочуття не скаржилися.

Також відомо, що раніше цей чоловік не звертався до лікарів із суттєвими проблемами зі здоров’ям, а флакон вакцини використовувався на шістьох людей. У п'яти осіб, які були щеплені з цього ж флакона, жодної реакції не було.

Що спричинило смерть - з'ясовуватимуть експерти. Адже кожен летальний випадок упродовж 30 днів після вакцинації ретельно вивчають. Таких уже було щонайменше три - на Одещині, Львівщині та Буковині. Зв'язку між щепленням і смертю  в жодному з них не виявили.

У разі якщо вакцинація таки заподіє шкоду здоров'ю, в Україні передбачені компенсації - за інвалідність - близько мільйона гривень і мільйон 700 тисяч - за смерть.

Новини України: смерть невдовзі після щеплення – що сталося з чоловіком, який отримав укол Pfizer

Новини України: смерть невдовзі після щеплення – що сталося з чоловіком, який отримав укол Pfizer

Нагадаємо, в американському штаті Мічиган уві сні помер 13-річний Джейкоб Клінік. За кілька днів до того він отримав другу дозу вакцини Pfizer проти COVID-19. Після щеплення у нього з'явилися загальні поствакцинальні симптоми – втома, жар і біль у животі.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
9392
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація