Спроба штурму, бійка і сльозогінний газ: під Верховною Раду відбувається мітинг ветеранів МВС

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Спроба штурму, бійка і сльозогінний газ: під Верховною Раду відбувається мітинг ветеранів МВС

Google

Ветерани вимагають перегляду і підвищення пенсій.

У Києві під Верховною Радою сьогодні, 14 липня, відбувається мітинг ветеранів МВС, які виступають за перерахунок і підвищення пенсій. Люди приїхали з різних областей нашої країни. Протестувальники вимагають, щоб до них вийшов голова ВР Дмитро Разумков.

Про це кореспондент ТСН.ua повідомляє з місця подій.

У якийсь момент між мітингувальниками та силовиками, які створили "ланцюг" біля входу до Верховної Ради, відбулася сутичка. Ветерани намагалися прорватися в будівлю ВР, їх відтіснили правоохоронці.

Очевидці кажуть, що силовики проти деяких з мітингувальників застосували сльозогінний газ.

"Ветерани МВС прорвали загорожу, але кордон силовиків їх відтіснив. Використовували сльозогінний газ, хтось кидався пляшками. Поки що невідомо, чи постраждав хто. Зараз перекрили вулицю Грушевського — машини пустили в об'їзд. Дмитро Разумков до протестувальників не вийшов. Зараз ситуація більш-менш заспокоїлася", — розповідає з місця подій кореспондент ТСН.ua.

Самі ж учасники протесту кажуть, що їх мирний протест спрямований на урівняння пенсії і зарплати ветеранів та чинних  поліцейських.

“Є диспропорція. Ми воюємо щоб не було її. Наші пенсії залежать від посадового окладу поліцейського. Поліцейський получає з моєї посади 20—25 тисяч. А в мене пенсія три з половиною”, — говорить пенсіонер МВС Станислав Чернявський.

Підтримує його і інший протестувальник. Чоловік каже, що пенсії повинні підвищуватися паралельно з підвищенням зарплат військових.

“Є закон 92-го року. Згідно якого якщо в армії підвищується зарплати, так само і перераховується всім військовим пенсіонерам. Вони цього не виконують. Подаємо в суди. Але кажуть, що в нас у бюджеті немає  грошей”, — додає військовий пенсіонер Олександр Брозенець.

Новини України: під стінами Верховної Ради протестують "пенсіонери" силових структур

Новини України: під стінами Верховної Ради протестують "пенсіонери" силових структур
Наступна публікація