Підготовка до купального сезону: як водолази чистили Дніпро та столичні пляжі від непотребу

Підготовка до купального сезону: як водолази чистили Дніпро та столичні пляжі від непотребу

Участь у прибиранні взяли підводні мисливці, і дайвери, і скаути.

Дайвери та підводні мисливці перед початком купального сезону взялися наводити лад на столичних пляжах. У такий спосіб заохотити киян дбати про Дніпро, а також зробити її безпечнішою для відпочивальників.

Що виловили у річці, розповіли у сюжеті ТСН.Ранок 31 травня.

Від самого ранку столичний пляж заполонили водолази. Тут і підводні мисливці, і дайвери, і скаути. Вони зібралися, аби спільно боротися зі сміттям.

Бите скло, пляшки, пластик, автомобільні шини - лише за годину із дніпровського дна такого добра назбирали майже десять мішків. Кажуть, що вже помітили: українці із кожним роком стають все більш відповідальними. Водолази сподіваються, що нинішнє прибирання також стане прикладом для інших. "Можливо, припинять смітити на березі", - каже керівник Федерації підводної діяльності та спорту міста Києва Валерій Науменко.

Крім користі, жартують плавці, прибирання - це ще й неабика розвага. Адже із дна під час занурювань дістають найдивовижніші речі. "Статуетки, іграшки, звіроловські капкани, наряддя злочинців. Були ножі, вогнепальна зроя, вибухівка", - розповів голова клубу підводного плавання Андрій Лагутін.

Серед незвичних знахідок і живий рак, який сховався у мішку водолаза. Утім, для нього все закінчується хеппі-ендом. Кілька фото із водолазами - і рака відпускають назад у Дніпро.

Новини України: у Києві дайвери чистили Дніпро перед купальним сезоном

Новини України: у Києві дайвери чистили Дніпро перед купальним сезоном

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація