Підготовка до курортного сезону: в Одесі стартувало велике прибирання пляжів

Підготовка до курортного сезону: в Одесі стартувало велике прибирання пляжів

Фото: УНІАН

Екологічний експеримент розпочинають загалом на десятьох пляжах у всій країні.

З Одеси стартував всеукраїнський екологічний проєкт масштабного прибирання пляжів. Його сенс не лише вичистити курортні локації, але й навчити туристів культурі поведінки на відпочинку.

Про початок експерименту розповіли в сюжеті ТСН.Ранок 26 травня.

Біля моря чистять пісок та розрівнюють поверхню після зимових штормів. У одеситів великі очікування від цього сезону, адже минулий через карантин був провальним. Найбільший одеський пляж Лузанівка один із трьох, що братиме участь у новому екоексперименті. Туристів небагато і місцеві комунальники встигають прибирати сміття, але влітку, припускають, доведеться залучати волонтерів.

"Залежить не від того, де прибирають, а від того, як ставляться до цього відпочивальники.Оскільки в сезон тут, звісно, роботи непочатий край", - каже керівник пляжу "Гідропарк Лузанівка" Юрій Гула.

Новини України: у Одесі розпочали проєкт масштабного прибирання пляжів

Новини України: у Одесі розпочали проєкт масштабного прибирання пляжів

Екологічний експеримент розпочинають загалом на десятьох пляжах у всій країні. Триватиме він три роки. Відпочивальники кажуть, що - підтримати ініціативу готові. "Ну, мені дуже хочеться, щоб пляжі були готові, щоб вони були чисті. Сподіваємося, що Одеса гідно буде зустрічати і українського туриста, і, якщо будуть відкриті кордони, то іноземного", - каже відпочивальниця з Полтави Наталя Борчун.

Про перші підсумки експерименту ініціатори проєкту повідомлять через місяць від початку купального сезону. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація