Після державної дачі: Олена Зеленська розповіла, чим буде займатися через три роки

Після державної дачі: Олена Зеленська розповіла, чим буде займатися через три роки

Олена Зеленська / Instagram Олени Зеленської

Їй хотілося б більше займатися сценаріями.

Дружина президента України Олена Зеленська мріє про "родинне гніздо" та можливість працювати зі сценаріями щодня. 

Про це вона заявила у своєму першому телевізійному інтерв'ю для програми "VIP з Наталією Мосейчук" на телеканалі "1+1". 

Відповідаючи на запитання ведучої про те, чим вона буде займатися через три роки, перша леді України розповіла, що хоче втриматися у своїй професії після "державної дачі". 

"Я, коли сказала, що мрію про свій будинок, отримала купу неприємних відгуків. Але від цієї думки не хочу відмовлятись. Це – нормальна мрія кожної людини. Я хочу, щоб поруч зі мною були діти, а можливо та онуки. Хочу якесь гніздо. І якщо мені вдасться щось побудувати, я буду щаслива. Але це не тільки про матеріальні цінності. Я хочу щось встигнути зробити за цей час, який ще є. Є великі плани і я починаю все швидше бігти - треба прискорюватись. Багато чого ще треба зробити", - зауважила вона. 

"Я намагаюсь втриматись у своїй професії. Я менше часу зараз можу витрачати на роботу над сценаріями. А це погано, бо сценарист має працювати щодня. Сподіваюсь, що якось можна буде надолужити. Але все ж таки, у мене є чоловік і він капітан нашого корабля і ніхто не знав, що він нас заведе у цю гавань, у якій ми зараз. Але можливо, він нам ще якийсь сюрприз приготує. Будемо очікувати, що він там собі ще придумає", - резюмувала Олена Зеленська. 

Читайте також: 

VIP з Наталією Мосейчук. Олена Зеленська

VIP з Наталією Мосейчук. Олена Зеленська

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.