Півономанія: як правильно вирощувати вдома та скільки коштує фотосесія з ароматними квітами

Півономанія: як правильно вирощувати вдома та скільки коштує фотосесія з ароматними квітами

Pexels

Виявляється, що пахнуть не всі квіти.

В Україні цього сезону - півонієвий бум. Квіти скуповують у магазинах і намагаються встигнути зробити з ними фотосесії. Яка ціна півоній, як їх правильно вирощувати в себе вдома, скільки правили фотографи за фотосесії з квітами та чому ботанічний сад не пускає до себе на ділянку з цілим полем півоній ні за які гроші - йшлося в сюжеті ТСН.19:30
 
У ботанічному саду гарне півонієве поле - селекційна ділянка. Тут квіти культивують. Людей до них допускати не можна. На закритому полі - 700 видів півоній. Рослина легка в догляді. Вона на одному місці може рости 25-30 років. Головне, перші  два-три роки не давати квітувати. Але не обрізати весь стовбур, але лише зрізати пуп'янки. 

Фотографи за бажані фото з півоніями править по три-чотири тисячі гривень за годину. Замовляють і ню фотосесії в квітах. Ціна - така сама. На квіткових фото, дівчата кажуть, більше вподобань.

Якщо поля з півоніями знайти не можуть, купують квіти й фотографуються  з ними. Півонії розходяться так швидко, що навіть продавці фруктів їх виставляють на продаж. Середня ціна - 30 гривень. 

Покупці хочуть не лише красу, а й запах. А пахнуть, як виявляється, не всі: білі та рожеві пахнуть, а бордові - ні. 

А на носі ще й сезон троянд. Хто не встиг сфотографуватися з півоніями - вони теж безпрограшний варіант для світлин.

Читайте також: 

Новини України: як правильно вирощувати півонії вдома

Новини України: як правильно вирощувати півонії вдома

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.