Плацкарта зі шторкою і місця для інвалідних візків в електричках: “Укрзалізниця” показала нові вагони

Плацкарта зі шторкою і місця для інвалідних візків в електричках: “Укрзалізниця” показала нові вагони

ТСН.ua

На Київському залізничному вокзалі демонструють оновлений рухомий склад для пасажирських перевезень.

Нові плацкарти, купе та електрички: “Укрзалізниця” влаштувала показ оновленого рухомого складу і поцікавилася думкою про новації у пасажирів. Вагони виставили на Київському залізничному вокзалі — упродовж двох днів їх зможе оглянути кожен охочий та висловити свою думку.

Які зміни відбулися в українських пасажирських вагонах, йдеться 27 серпня в сюжеті ТСН.19:30.

У новому дизайні з м’якими полицями та сидіннями – такі вагони мають змінити старі українські плацкарти. Тут також з’явилися розетки, підсвітка, а ще тепер трохи легше вилізти на верхню полицю, а від сусідів по вагону можна сховатись за шторкою.

Удосконалення є також у вагонах-купе. Зокрема, вікна тут мають кватирку, яку можна відкривати. У вбиральні з’явився пеленальний столик і дзеркало перед входом. Поставили також кулер з водою.

Трохи далі на пероні, який на два дні перетворився на виставкову площу, стоять відреставровані електропоїзди. Тут є місця для дитячих і інвалідні візків та велосипедів. Для машиністів - нові кнопки, кондиціонер та камери і зручне удосконалене крісло.

Такі електрички мають з’явитися на українській залізниці уже через кілька тижнів, а нові вагони - до кінця року. Оновлення коштуватиме приблизно 50 мільярдів гривень. Однак, в “Укрзалізниці” запевняють, що на ціну квитків це не вплине.

“Усі вагони мають бути якісними, а на ціну повинен впливати тільки той фактор, коли пасажир купує квиток”, - вважає керівник пасажирського напрямку “Укрзалізниці” Олександр Перцовський.

Тестові моделі людям, які прийшли на оглядини, сподобалися, але, якими нові вагони будуть на практиці, стане зрозуміло після перших реальних поїздок.

Новини України: "Укрзалізниця" показала оновлені вагони – подивитися можуть усі охочі

Новини України: "Укрзалізниця" показала оновлені вагони – подивитися можуть усі охочі

Повʼязані теми:

Наступна публікація