Плітки і наклеп: історія виховательки, яку звільнили через фото у купальнику, отримала продовження

Плітки і наклеп: історія виховательки, яку звільнили через фото у купальнику, отримала продовження

Завідувачка Лариса Музика і вхователька Віта Черешньовська

За чотири роки жінку так і не поновили на роботі, судова тяганина триває.

Новий оберт в історії про нібито аморальну виховательку із села Бугаївка, що на Рівненщині. Цю тему обговорювала чи не вся країна: Віту Черешньовську двічі звільнила завідувачка дитсадка за фото в соцмережах, де вона в купальнику з чоловіком та в червоній сукні з келихом вина. Суд із цієї справи й досі триває. Тим часом соцмережі звільненої виховательки продовжують моніторити. Світлини з них стали новою темою балачок у селі

Про це йдеться 2 березня в сюжеті ТСН.19:30.

Віта Черешньовська називає 4 роки судових тяганин стресом та шоком. За цей час встигла віддати в школу сина та народити доньку. Але досі чекає повернення на роботу, звідки її звільнили за нібито аморальну поведінку.

Керівниці закладу Ларисі Музиці не сподобалися її фото у соцмережі. На них підлегла і в купальнику, і в червоному вбранні з келихом вина.

Жінку обурювало, що після таких фото в садочку не розповісти вже, що "дітей лелека приносить". Проте суд Віту Черешньовську поновлює на роботі. А завідувачка того ж дня знову звільняє.

Новини України: історія виховательки із Рівненської області, яку звільнили через фото у соцмережах

Новини України: історія виховательки із Рівненської області, яку звільнили через фото у соцмережах

І Віта знову подає позов. Та районні судді йдуть на пенсію, а нових не призначають роками. За цей час в садочку відбувається реорганізація і звільняють вже саму завідувачку. Вона теж йде до суду, але іншої області — і поновлюється. Одразу завідувачку в сільраді на посаду не поновили і набіг штраф 60 тисяч гривень. А крім того жінці треба виплатити ще й за вимушені прогули.

"Це десь в районі 400 тисяч гривень. Повірте, ми знайшли б куди краще спрямувати ці гроші", — зазначає представник Радивилівської міськради Сергій Гуща.

Де новопоновлена завідувачка, в садочку на камеру говорити не хочуть . Телефоном пояснюють: переживають за роботу.

І підказують: Лариса Музика може бути в редакції місцевої газети. Бо тепер вона не лиш завідувачка садочка, а й редакторка. І ось на першій шпальті — Віта Черешньовська. Матеріал на одній сторінці не поміщається.

У Незалежній медійній раді називають цитати зі статті "відвертим приниженням". Кажуть, за зверненням Віти Черешньовської можуть дати оцінку статті, з якою можна йти до суду.

"Чітко прослідковується сексизм по відношенню до жінок. Ті оціночні судження, які авторка статті собі дозволяє щодо героїні, є неприпустимими з боку журналіста", — наголошує секретар Незалежної медійної ради Олена Голуб.

Тим часом в редакції Лариси Музики теж немає. Вловити жінку вдається лише телефоном, але ні про статтю, ні про роботу в садочку вона говорити не хоче.

Невдовзі жінці знов йти до судової зали. Бо міськрада подала апеляцію, де просить звільнення завідувачки визнати законним.

Коли вперше Віта побачила статтю — пів години плакала. Чи позиватиметься до суду ще й через це — не вирішила. Бо хоче спочатку пережити засідання з поновлення на роботі. В селі між тим жінку підтримують. А у сільраді хоч і кажуть, що ні на чий бік не стають, але обіцяють, що цензури у Бугаївці не буде.

"Ніхто нікому не забороняє разом з своїм чоловіком їхати на відпочинок і виставляти фото в Інтернеті", — запевняє староста села Віктор Мінько.

Нагадаємо, звільнення з роботи виховательки з села Бугаївка на Рівненщині стало найскандальнішим в історії України. 27-річну Віту Черешньовську звільнила тоді 47-річна завідувачка дитсадка Лариса Музика за начебто "аморальну поведінку". Аморальність полягала в розміщенні в соцмережах пляжних фотографій з відпочинку. Віта пішла у райсуд і виграла його, вийшла на роботу, але завідувачка того ж дня повторно її звільнила. Згодом звільнена вихователька виграла свою справу вже у найвищому Верховному суді України, але досі не поновилася на роботі.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація