Побиття дітей у спортшколі Рівного: що загрожує тренеркам, які лупцюють своїх вихованців

Побиття дітей у спортшколі Рівного: що загрожує тренеркам, які лупцюють своїх вихованців

Поки слідство лише розпочалося, свої тренування жінки продовжують.

Скандал у школі олімпійського резерву в Рівному — батьки юних плавців звинувачують тренерів у побитті, цькуванні та приниженні дітей, які, до слова, є чемпіонами України та кандидатами в майстри спорту. Правоохоронці вже взялися за розслідування.

Про це 14 квітня йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

"Декілька раз вхопивши за волосся мокала його у воду, пояснюючи, де він повинен був випливти", — говорить пані Олена, мати 15-річного кандидата в майстри спорту.

Каже, тренерку обурило, що син виконуючи вправу, захлинувся і виплив раніше, аніж треба було. Крім того, розповідає Олена, тренерка принижувала хлопця й словесно.

Зі схожими історіями про побиття та булінг батьки написали колективну заяву до поліції. Наразі щодо двох тренерок — 5 скарг.

Новини України: у Рівному тренерів школи олімпійського резерву звинувачують у побитті дітей

Новини України: у Рівному тренерів школи олімпійського резерву звинувачують у побитті дітей

"Час від часу надходили скарги. Неодноразово проводили бесіди, тренерка тимчасово реагувала, потім знов якось воно проявлялося", — розповідає директор спортшколи Юрій Єфімчук.

І знову ж батьки з’ясовували стосунки за зачиненими дверима. Більшість переводила дітей до інших тренерів. Але нині, кажуть, терпець луснув. Бо їхні колишні наставниці і тут знайшли як притіснити учнів — виганяючи їх з вільніших доріжок.

А от батько двох вихованців скандальних тренерок звинувачення відкидає. Самі ж працівниці спортшколи хоч спершу погодилися говорити з журналістами, та побачивши батьків передумали і сховалися в машині.

Як насправді тренують жінки — запитали у вихованки одної з них — Анни Хлістунової-Шарпар. Вона — бронзова призерка чемпіонату світу і дворазова чемпіонка Європи. Методи своєї наставниці дівчина не коментує. Але каже що має з нею хороші стосунки.

Батьки звернулися до поліції. Якщо провину тренерок доведуть, за нанесення легких тілесних ушкоджень їм загрожує штраф у 850 гривень. Та статтю слідчі ще можуть перекваліфікувати і визнати дії тренерок побоями та мордуванням. Поки слідство лише розпочалося, свої тренування жінки продовжують.

Нагадаємо, у Рівному скерували до суду кримінальне провадження відносно лікарки-стоматологині. 29-річну жінку звинувачують у побоях, мордуванні та завданні умисних легких тілесних ушкоджень малолітнім дітям.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація