Подробиці корупційного скандалу у Миколаєві: у мерії відреагували на звинувачення НАБУ в розкраданні 27 млн грн

Дата публікації
Перегляди
1249
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Подробиці корупційного скандалу у Миколаєві: у мерії відреагували на звинувачення НАБУ в розкраданні 27 млн грн

Скріншот

Заступника голови міста Сергія Коренєва підозрюють у причетності до привласнення третини коштів, виділених на реконструкцію головної площі міста.

Детективи НАБУ затримали на кордоні з Угорщиною заступника міського голови Миколаєва Сергія Коренєва. Чиновнику закидають привласнення мільйона доларів із тих коштів, які було виділено на реконструкцію головної площі міста. Слідчі підозрюють, що посадовець намагався втекти за кордон.

Про подробиці корупційного скандалу в Миколаєві, йдеться 11 серпня в сюжеті ТСН.19:30.

Скандал у Миколаєві розгорівся через відреставровану Соборну площу, яка розташована у самому центрі міста, просто перед міськрадою. Вона оформлена у сучасному урбаністичному стилі, реконструкція відбувалася упродовж останніх 2 років.

Через колір плитки, яка в деяких місцях просідає та випадає, та зрізані довкола дерева містяни вже називають її "Сірою площею".

За словами місцевого активіста Дмитра Рябченка, на площі, зокрема, неправильно спроектовано зливну систему, через що дощова вода не потрапляє в дренаж. Окрім того, він звернув увагу детективів НАБУ на завищені в 3-4 рази ціни на витратні матеріали.

Загалом реконструкція площі коштувала місту майже 87 мільйонів гривень. У НАБУ підозрюють, що третину суми, виділеної на реконструкцію площі - 27 мільйонів гривень, розікрали місцеві чиновники, які забезпечили перемогу у тендері певного генпідрядника. Серед підозрюваних - перший заступник начальника департаменту Миколаївської міської ради, заступник міського голови та 6 директорів приватних підприємств.

У мерії запевняють — усі виділені кошти було витрачено на ремонт, хоч і погоджуються, що деякі недоліки в реконструкції є.

“Цей об’єкт ще не введено в експлуатацію, роботи продовжуються. Це дає нам змогу виправити помилки”, - запевняє перший заступник міського голови Віталій Луков.

Проте у НАБУ не стали чекати завершення робіт і вже провели гучне затримання заступника міського голови - директора департаменту ЖКГ Сергія Коренєва. Його зупинили на кордоні з Угорщиною, мовляв, аби не втік.

Сергій Коренєв на своїй Facebook-сторінці, коментуючи затримання, написав, що їхав із родиною на відпочинок, а коли працівники НАБУ його зупинили - супроводив їх до Києва добровільно. Свою провину спростовує.

“Упевнений, що в разі доведення цієї справи до суду, ми зможемо довести відсутність у ній будь-якого складу злочину”, - стверджує він.

Міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич, якого викликали у НАБУ для допиту, перебуває у відпустці, тому теж відреагував на ситуацію лише в соцмережі.

“Наразі я можу оцінити такі дії лише як знущання над людською гідністю і сім’єю Сергія Миколайовича”, - написав він з приводу затримання свого заступника.

За словами першого заступника мера Віталія Лукова, це вже третя спроба правоохоронців знайти порушення під час реконструкції площі. Дві попередні були безрезультатними.

“Тут може бути лише два пояснення - або непрофесійна діяльність правоохоронних органів, або відсутність цих порушень”, - підкреслив він.

Новини України: заступник миколаївського мера підозрюється в організації корупційної схеми

Новини України: заступник миколаївського мера підозрюється в організації корупційної схеми

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1249
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація