Пограбували після смерті: у Слов’янську після візиту поліції з картки покійного зникло 12 тис. грн

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пограбували після смерті: у Слов’янську після візиту поліції з картки покійного зникло 12 тис. грн

УНІАН

Чоловік, якому перерахували гроші з картки покійного, має такі ж ініціали, які й один із співробітників поліції.

У м. Слов’янськ Донецької області після візиту поліції у будинку, де помер чоловік, зник записник із паролями до банківських карток. Також із рахунку покійного невідомі переказали собі 12 тисяч гривень.

Про це у коментарі ТСН.ua розповів син чоловіка, якого пограбували після смерті, Богдан Красовський.

Гроші з рахунку покійного зникли після візиту поліції

"Батько жив сам у приватному будинку в Слов'янську. 25 травня близько 10 години ранку він помер. Поліцію викликав лікар швидкої. Об 11:15 копи вийшли з будинку батька. Я це запам’ятав, бо вони дали мені номер катафалка, який міг би забрати тіло і на телефоні зафіксовано, що об 11:16 я туди телефонував. Факт зникнення з рахунку батька грошей я помітив о 15 годині. Я знав пароль до "Приват24", і наголошую, що його знав тільки я. Бо батько цим додатком не користувався, а з нього я оплачував йому за комунальні послуги. Тобто він не знав паролю та нікому не міг його розповісти. Я знав, що він цією кредиткою користувався, та хотів дізнатись, яка там заборгованість, щоб сплатити її. І тут я бачу, що там була транзакція об 11:15 на невідому картку та невідому особу. Хтось через застосунок просто переказав собі 12 тисяч гривень", - розповів нам Богдан Красовський.

Також з помешкання покійного зник записник із паролями, зокрема і до мобільного банкінгу. Богдан Красовський одразу після того, як виявив зникнення коштів, із рахунку батька, перетелефонував у банк, проте там лише заблокували рахунки покійного. Після цього чоловік звернувся до поліції, проте копи без довідки із банку про переказ грошей, не захотіли реагувати.

"Я з номера телефону батька зателефонував у банк і кажу, що після смерті батька з його картки зникли гроші. Тобто це відбулось без його згоди, і їх переказали на невідому особу. На що я почув, що оскільки я не є власником картки, то вони всі рахунки блокують, і в мене не буде доступу до банкінгу в мобільному телефоні. У банку мені порекомендували звертатись до поліції, оскільки я є вже третьою особою. Тоді я зателефонував у у поліцію. Я їм про все розповів. Приїхали поліцейські, які мені кажуть, а покажіть нам транзакцію. І тут виходить так, що я у "Приват24" зайти не можу. На це вони мені сказали, що оскільки я не можу показати їм факт переказу грошей, то повинен показати їм довідку з банку і тоді вже вони щось будуть робити. Проте я запам’ятав ім’я людини, на чий рахунок переказали гроші покійного батька. Виявилось, що у Слов’янську з таким ім’ям є поліцейський", - каже син потерпілого.  

У банку повідомили, що вони зможуть надати інформацію про зняття коштів тільки після цього, як син покійного принесе їм довідку про смерть.  

"Я зателефонував у банк і запитав їх, чи можу я отримати такий документ, а там мені сказали, що спочатку я маю отримати довідку про смерть. Далі я повинен прийти у відділення банку із довідкою про смерть та своїм свідоцтвом про народження, і вони мені нададуть цей папірець. Згодом у телефоні батька я знайшов цю транзакцію, яка таки збереглась. Після розголосу та звернень моїх колег у пресслужбу поліції Слов’янська, до мене знову прийшли правоохоронці та погодились прийняти заяву в усній формі і попросили принести, коли зможу транзакцію", - каже Богдан Красовський.

У поліції потерпілому пояснили, що гроші випадково надійшли на рахунок

За словами потерпілого, після розголосу та публікації інформації про зникнення коштів із рахунків його батька в соціальних мережах ввечері, 26 травня, його запросили до поліції, де таки повернули всі гроші.

"У відділку мені розповіли, що сьогодні в поліцію звернувся чоловік, якому 25 травня на рахунок "впали" 12 тисяч з картки мого батька. Він не хоче чужого та зайвих проблем, тому віддав ці гроші в поліцію. Я спитав, як на рахунок цього чоловіка взагалі потрапили кошти. Наскільки я знаю, щоб отримати доступ до додатку "Приват24" треба знати пароль і мати на руках телефон. Пароль знав тільки я і записник, який досі не знайшов. Телефон теж увесь час перебував тільки в будинку. Мені відповіли, що це все шахраї", - каже потерпілий.

ТСН.ua за поясненнями звернувся до пресслужби поліції в Слов’янську. Там пояснили, що за цим фактом проводиться службове розслідування.

"Ця інформація зареєстрована у поліції Слов'янська, проводиться службове розслідування. Хід розслідування перебуває на контролі керівництва Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Після проведення перевірки матеріали будуть спрямовані до ДБР", - пояснили нам у пресслужбі поліції Слов’янська.

Нагадаємо, у Львівській області шахраї видали себе за медиків і видурили в пенсіонерів 150 тис. грн.

Новини України: у Бережанах поліція 3 роки не віддає авто власникові, який самотужки його знайшов

Новини України: у Бережанах поліція 3 роки не віддає авто власникові, який самотужки його знайшов

 

Наступна публікація