Погроми під Офісом президента: активісту Сорду загрожує тривале позбавлення волі

Погроми під Офісом президента: активісту Сорду загрожує тривале позбавлення волі

Фото: Право на владу

На думку заступника міністра внутрішніх справ, у слідства було достатньо підстав пред'явити підозру саме Владу Сорду.

Влада Сорда, якого затримали під час суботньої акції під Офісом президента, суд відправив під цілодобовий домашній арешт. Тепер активісту загрожує до 7-ми років позбавлення волі.

Про це 25 березня заявив учасник протесту під Офісом президента на підтримку Сергія Стерненка, ветеран та видавець Влад Сорд у прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1". 

"В клопотанні, яке було щодо запобіжного арешту - там є три свідка. Кожен із них - це правоохоронець. В формулюванні зазначено, що нібито домашній арешт потрібен для того, аби я, маленький видавець, не вплинув на покази правоохоронців, які є свідками. Відповідно, ось я під домашнім арештом, ні на кого не впливаю. Можуть дати до 7-ми років", - заявив Влад Сорд.

Як зазначив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, суд буде вирішувати, чи винен Влад Сорд:

"Чи заслуговує Сорд на сурову міру відповідальності? Знаєте, після того, що сьогодні Владислав виступив в ефірі і сказав, що це був не він, а, можливо, це була людина, схожа на відомого співака Дзідзьо або ще на когось, то в мене також стали великі сумніви, що це був саме пан Сорд. Можливо, це був не він. Тому хай суд вирішить, яку міру відповідальності встановлювати йому чи іншій особі, яка це зробила. Хоча я особисто вважаю, що у слідства достатньо було підстав пред'явити підозру саме Владиславу, який зараз, дійсно, може користуватися правом, яке надане йому Конституцією, і або нічого не говорити про свою позицію в цій справі і свою роль, або говорити неправду. Це його право, дякуючи Конституції".

Скільки за ґратами може провести Влад Сорд за дії під Офісом президента

Скільки за ґратами може провести Влад Сорд за дії під Офісом президента

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація