Погрози та образи: у Києві можуть звільнити вчителя, який посварився з батьком учня через урок вальсу

Дата публікації
Перегляди
9580
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Погрози та образи: у Києві можуть звільнити вчителя, який посварився з батьком учня через урок вальсу

Тепер педагога можуть звільнити, бо батько начебто має вплив на керівництво ліцею.

Сварка через випускний вальс, яка переросла в особисті образи — в одному зі столичних ліцеїв розгорівся скандал між учителем та батьком одинадцятикласника. Педагог скасував танці, бо вирішив: ЗНО з англійської важливіше. Батько учня тепер вимагає вибачень і повернення грошей. Дійшло до того, що вихователя можуть звільнити, бо тато нібито має вплив на адміністрацію навчального закладу.

Про це йдеться 9 березня в сюжеті ТСН.19:30.

Діти вирішили, що замість англійської підуть на танці. Відпросилися з уроку, щоби провести репетицію. Та класному керівникові не повідомили. Між уроками вчитель про витівку дітей дізнався, і повернув їх на англійську.

"Я зайшов в залу і сказав: діти, у вас зараз відбувається навчальний процес. І про вальс зараз не може бути мови. Я вас попереджав. І якщо ви обираєте вальс, то може статися така ситуація, що ви не наберете мінімальних балів і вам навіть не зможуть видати сертифікати ЗНО", — розповідає Сергій Берендєєв, вчитель історії та правознавства.

На танцях був присутнім батько одного з одинадцятикласників. У словах вчителя почув погрози дітям. Того ж дня намагався вирішити непорозуміння онлайн під час запланованих заздалегідь батьківських зборів. Та розмова швидко переросла в особисті образи.

Новини України: у столичному ліцеї стався скандал між учителем та батьком випускника

Новини України: у столичному ліцеї стався скандал між учителем та батьком випускника

Тепер один в одного вимагають вибачень. Педагог вирішив відмовитися від класного керівництва за кілька місяців до кінця навчального року. У ситуацію попросив втрутитися керівництво ліцею. Батько почав підбурювати учнів, нібито вчителя потрібно звільнити. На додачу, він ще й мусить заплатити за зірваний урок танців. Діти з таким розвитком подій не згодні.

"Вчитель дуже класний, бо сучасний, на одній хвилі з учнями", — зазначають школярі.

На додачу до всього, на адресу вчителя почалися погрози. Педагог каже, усе тому, що батько має неабияк вплив на керівництво ліцею. Той своєю чергою каже, що є членом батьківської ради школи. Однак свій вплив заперечує і запевняє, що нікому не погрожував.

Натомість діти кажуть протилежне. Нібито тато однокласника зустрічався з ними і пропонував вчителя звільнити. Учні захищали класного керівника як могли. А розмову записали на телефон.

Як планують вирішити непорозуміння, в адміністрації школи говорити спершу відмовилися. І лише згодом погодилися. Кажуть, Сергій Берендєєв — хороший педагог. А тато учня, попри членство в батьківському комітеті, вплив на адміністрацію не має. Що робити із конфліктом, вирішать після комісії.

Поки що вчителя не звільнили. Однак, чи не змусять його самого писати заяву на звільнення? Конфлікти між батьками і педагогами в цьому ліцеї трапляються вже не вперше. Два роки тому тато одного з учнів побив учителя фізкультури. Зараз той чомусь у школі не працює.

Нагадаємо, що батьки 11-класників влаштували розбірки через подарунок вчительці у Кривому Розі.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9580
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація