Помер видатний український реабілітолог Володимир Козявкін, який винайшов унікальний метод лікування ДЦП

Дата публікації
Перегляди
54к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Помер видатний український реабілітолог Володимир Козявкін, який винайшов унікальний метод лікування ДЦП

Він заснував клініку, до якої з’їжджалися діти з усієї України та навіть з-за кордону.

Видатний український реабілітолог, Герой України, доктор медичних наук, який лікував тисячі діток із церебральним паралічем, Володимир Козявкін сьогодні пішов із життя на 76-му році, йдеться в ТСН.

Діти з різних куточків України і не лише, які мають дитячий церебральний параліч, проходять лікування та реабілітацію в Міжнародній клініці відновного лікування професора Володимира Козявкіна у Трускавці.

Володимир Козявкін – видатний український лікар. Професор та Герой України. Його внесок у лікування особливих діток важко переоцінити. Його метод лікування назвали його іменем – методом Козявкіна. Результати лікування приголомшливі – 75% пацієнтів стали тримати голову самостійно, 62% почали сидіти, 19% самотужки зробили свої перші кроки.

“Це майже 30 років тому назад мені вперше вдалося показати, наскільки велике значення має дитячий хребет. Частіше всього він у цих дітей блокований. І ми розробили техніку, яким чином це мобілізувати”, – розповідав про свій метод Володимир Козявкін.

Унікальна техніка – це курс інтенсивної терапії. Основа всього – це біокорекція хребта, її суть – розблокувати спинний мозок, який затиснутий у покручених хребцях.

Метод професора Козявкіна навіть купили Арабські Eмірати, аби запровадити його у своїх лікувальних закладах. В самому ж Трускавці вчать цього методу іноземців. Це зайвий раз підтверджує, що робота Володимира Козявкіна дуже цінна. І найголовніше – вона буде й далі допомагати діткам у його клініці.

Читайте також:

Готувались 11 днів: експерт розповів про те, як скоро варто очікувати атаку дронів

Закарпатець втратив можливість воювати, але побратимів не покинув: майструє для них багатофункціональні грубки

На Кіровоградщині в кафе щодня безкоштовно годують до тисячі військових: їдуть цілими автобусами

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
54к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація