Помилка у базі даних: чому чоловік з Миколаєва має заплатити 60 тисяч гривень за чужі порушення ПДР

Дата публікації
Перегляди
2289
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Помилка у базі даних: чому чоловік з Миколаєва має заплатити 60 тисяч гривень за чужі порушення ПДР

Все це – через свого повного тезку, з яким навіть рік народження однаковий.

Штраф у понад 60 тисяч гривень, позбавлення прав та арешт банківських рахунків. У Миколаєві чоловік, який жодного разу не порушив правил дорожнього руху, сам того не знаючи став злісним порушником і боржником. 

Чому не вдається виправити помилку – у матеріалі ТСН.19:30.

Сергій Кузнєцов показує свої водійські права, які, якщо вірити документам, в нього вилучила поліція Києва. Три роки тому в Сергія раптом арештували банківські рахунки. Тоді він і дізнався, що є злісним порушником київських доріг. Звернувся до поліції, аби там підтвердили, що це помилка, натомість - як доказ отримав протокол, в якому чорним по білому його імя та дата народження.

Автомобіль, який фігурує у протоколі та прописка – чужі, київські, каже Сергій. Разом з адвокатом чоловік провів своє розслідування і з'ясував, що у Києві за вказаною у протоколі адресою прописаний повний його тезко. Вони навіть однолітки.

З цими даними чоловік звернувся до суду, аби виправили описку. Журналісти шукали докази самостійно. Приїхали за адресою у Києві, вказаною у протоколі. Відчинила колишня дружина Кузнєцова-киянина. Вона також показує кіпу штрафів. Каже: машина, яка фігурує у протоколах - його. Але чоловік тут не живе. Утім, переконує жінка – колишній їздить лише тверезий. Його постійно штрафують, бо має давній конфлікт із копами.

Де живе колишній чоловік - жінка не знає. На телефон він не відповідає. Зрозуміло єдине, каже адвокат миколаївського Кузнєцова: під час складання протоколу патрульні ретельно не перевіряли документи водія, інакше б вони побачили різницю у датах народження.

Як і чому це сталося – журналісти спрямували інформаційний запит до патрульної поліції Києва. Його розглядали місяць. Врешті надіслали листа, що ведуть розслідування. А от про те, коли виправлять помилку у базі даних - у цьому листі ані слова. Тим часом Сергій Кузнєцов з Миколаєва чекає на відповідь від патрульної поліції уже три роки. І вкотре готується у суді доводити, що він - це тільки він. 

Новини України: помилка у базі даних – чому чоловік з Миколаєва має заплатити за чужі порушення ПДР

Новини України: помилка у базі даних – чому чоловік з Миколаєва має заплатити за чужі порушення ПДР

Нагадаємо, Зеленський підписав закон щодо "листів щастя" за порушення ПДР. Кого це стосуватиметься.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2289
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація