Породілля, яка народила одразу 9 дітей, ледь не померла через велику крововтрату

Породілля, яка народила одразу 9 дітей, ледь не померла через велику крововтрату

Жінка і досі в реанімації, але загрози життю немає.

Сьогодні 9 сестричок і братиків, які народились одночасно у багатодітної родини в Малі, у центрі уваги усього світу, адже стали рекордсменами за народження. Але все минулось не так безтурботно, були загрози як для малюків, так і для життя їхньої мами.

Про це йдеться в ТСН.19.30.

Для самої родини народження дев’ятьох дітей виявилося величезним сюрпризом, бо ж на УЗД під час вагітності було відомо про лише сімох малюків. Зараз п'ятьма дівчатками і чотирма хлопчиками, опікується увесь шпиталь.

Відомо, оскільки забезпечити належні умови для таких складних пологів у Малі було складно, породіллю перевезли до Марокко. «Вона прибула на 25 тижні вагітності. Після досліджень ми визначили, що для здоров'я дітей буде складно, якщо вони народяться вчасно, тож ми тримали ситуацію під контролем упродовж п’яти тижнів, а потім провели кесарів розтин,» - повідомив один із лікарів, що приймав пологи у жінки.

Новини світу: жінка з Малі народила одразу дев'ятьох дітей, хоча чекала на сімох

Новини світу: жінка з Малі народила одразу дев'ятьох дітей, хоча чекала на сімох

Самі пологи були складними. Породілля втратила багато крові, тож їй були змушені робити переливання. Утім, наразі медпрацівники щодо багатодітної породіллі налаштовані оптимістично. Якщо все буде стабільно, вже за кілька тижнів мама зі своєю малечею зможе повернутися додому. «Її стан стабільний, нині вона перебуває в реанімації. Вага новонароджених - від 500 грамів до кілограма. Матір спочатку була нестабільною через кровотечу, ми цього очікували, та медичний персонал зміг вирішити цю ситуацію,» - резюмували медпрацівники.

Нагадаємо, що до цього рекорд за кількістю одночасно народжених дітей належав американці. Вона подарувала життя одразу вісьмом малюкам.