Порушив цілодобовий домашній арешт: поліція розповіла про розстріл чоловіка у Миколаєві

Порушив цілодобовий домашній арешт: поліція розповіла про розстріл чоловіка у Миколаєві

Біля тіла загиблого знайшли кілька гільз калібру 9 мм.

У Миколаєві просто під під’їздом багатоповерхівки невідомі розстріляли чоловіка. Слідчі підозрюють, то було замовне вбивство.

Про це йдеться в ТСН.12.00.  

Відомо, що саме тут жив 38-річний загиблий. Місце розстрілу ще огороджене стрічками, хоча вбивство сталося опівночі. 

Чоловік на машині приїхав додому, припаркував авто біля свого під'їзду. І вочевидь, коли виходив із машини, помітив вбивцю, бо кинувся навтьоки.  Але кілер наздогнав його біля сусіднього під'їзду, і розстріляв впритул у спину. А згодом сів в авто та зник.   «Ми почули постріли і спустилися, щоб першу медичну дати. Коли я спустився, він бив ще живий», - переконує сусід.

Люди викликали швидку.  Утім, чоловік від отриманих  поранень помер до приїзду медиків.

Загиблий ніде офіційно не працював і останні пів року фігурував у судовій справі як організатор наркомережі. За даними слідства, він разом з двома подільниками виготовляв та торгував амфетаміном. Місяць тому вийшов із СІЗО. За рішенням суду мав цілодобово перебувати під домашнім арештом. Утім, порушував умови запобіжного заходу. «Вони групою осіб втрьох розробили певний план та виготовляли психотропні речовини, їм було обрано домашній арешт цілодобовий. Тобто, причиною того, що сталося і тому, що є порушення Шацьким умов запобіжного заходу. Якщо б особа перебувала дома, то мабуть, цього б не сталося», - каже голова заводського суду Миколаєва Сергій Щербина.

Біля тіла загиблого знайшли кілька гільз калібру 9 мм. Слідчі мало що говорять, але за неофіційною інформацією- вбивство замовне, і орудував найймовірніше кілер. Нині його шукають, прикмет не розголошують. Мотиви злочину - поки невідомі.

Новини України: у Миколаєві, під під'їздом багатоповерхівки, невідомі розстріляли чоловіка

Новини України: у Миколаєві, під під'їздом багатоповерхівки, невідомі розстріляли чоловіка

Повʼязані теми:

Наступна публікація