Поширював образи і завдання з матюками: у Житомирській області учень ліцею цькував вчителів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Поширював образи і завдання з матюками: у Житомирській області учень ліцею цькував вчителів

У поліції на батьків учня за булінг склали адміністративний протокол.

У Житомирській області вчителі Вільшанського ліцею поскаржились у поліцію на цькування учнем. Спочатку старшокласник створював жартівливі меми у соцмережах, використовуючи фотографії педагогів. Учителі це терпіли, бо мати школяра - їхня колега. Але далі було більше - від імені потерпілих з їхніх акаунтів почали ширитися образи і нецензурний контент.

Про це йдеться 27 лютого в сюжеті ТСН.19:30.

Спочатку це мало вигляд як невдалі жарти, але потім переросло у відверті образи.

Подружжя Бовкунів твердять, що їх цькує десятикласник. Вони обоє працюють у Вільшанському ліцеї: чоловік - вчитель праці, дружина - психологиня. Кажуть, спочатку меми стосувалися лише дорослих, а потім і їхньої неповнолітньої доньки. Вони містять не лише образи, а й нецензурну лексику. Кажуть, що триває це вже півтора року.

Психологиня Надія Бовкун як ніхто знає, у підлітковому віці буває всяке. З учнем поговорили, він вибачився. Але згодом із соцмереж булінг перемістився у внутрішню мережу ліцею. Від імені вчителя посипалася груба лайка на колег і завдання для учнів з матюками.

Учителі до школи викликали поліцію. Вчитель інформатики взявся з'ясовувати чи знову це робив той самий учень. Підтвердив, що частина повідомлень були  відправлені з IP-адреси саме цього школяра.

А от вчителі, каже, часом у комп'ютерній грамотності відстають від учнів.

"Вчителі оставляли свої акаунти відкритими і йшли додому. Деякі ж учні, вони ж діти, я не бачу тут нічого кримінального, вони заходили від імені вчителя і там щось писали, зокрема і такі образи", - пояснює вчитель інформатики Олександр Тичинський.

Директор Вільшанського ліцею Ігор Гопкало також заступився за учня: "Ця дитина ні з ким не конфліктує. Він тихий, спокійний, флегматичний характер".

Новини України: як у ліцеї житомирської області старшокласник принижував учителів

Новини України: як у ліцеї житомирської області старшокласник принижував учителів

Мати учня, вихователька ліцею Лідія Плечко розповіла, що син зізнався, що був автором повідомлень, але не всіх. А з учителем праці, мовляв, торік у нього були непорозуміння.

"Йому не подобався урок, як цей вчитель проводить і як подає матеріал. Мабуть, він виражав якесь невдоволення. Я, як мама, не відмовляюся від своєї відповідальності і щоб там не сталося, я з себе відповідальності не знімаю, бо це моя дитина", - сказала вона.

У поліції на батьків учня за булінг склали адміністративний протокол. До відповідальності притягнуть і директора ліцею.

"Якого проінформували про ситуацію педагоги, але він вчасно не втрутився і не відреагував вчасно, і не передав інформацію поліцейським", - пояснила речниця ГУ НП у Житомирській області Алла Ващенко.

Хлопець поки що на уроки не ходить. Перевівся на домашнє навчання.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація