Президент МАУ спрогнозував, наскільки Європа готова обмежити роботу російських авіакомпаній

Президент МАУ спрогнозував, наскільки Європа готова обмежити роботу російських авіакомпаній

УНІАН

Росія застосовує дискримінаційні дії щодо європейських авіакомпаній.

Європейські країни можуть застосувати різні обмежувальні заходи у відповідь Росії, яка застосовує дискримінаційні дії до європейських перевізників на своїй території.

Таку думку в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" висловив президент авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" Євгеній Дихне.

"Важко прогнозувати, але я знаю, що авіаційне лобі в Європі дуже сильне. І держави європейські дуже піклуються про те, щоб конкуренція була справедливою, ставляться до своїх авіакомпаній як до бренду країни. Я думаю, що відповіддю буде те, що в такі ж умови будуть поставлені російські авіакомпанії. Якщо Росія буде продовжувати такі дискримінаційні дії відносно європейських компаній - тому що вони не мають жодного права впливати на питання, який маршрут прокладе авіакомпанія для того, щоб долетіти з одного аеропорту до іншого - то, на мій погляд, обов'язково піде тверде рішення з боку європейських країн відносно російських компаній", - сказав Євгеній Дихне.

Євгеній Дихне припускає, що Європа відповість Росії її ж методами обмежень для авіакомпаній

Євгеній Дихне припускає, що Європа відповість Росії її ж методами обмежень для авіакомпаній

Нагадаємо, через війну на Донбасі та окупацію Криму Україна та Росія заборонили польоти цивільних та військових літаків одне одного над своїми територіями.

Київ заборонив українським авіакомпаніям здійснювати польоти над Білоруссю. Усе через те, що в Мінську посадили літак Афіни-Вільнюс компанії Ryanair, на борту якого перебував опозиційний білоруський журналіст і блогер Роман Протасевич. Опозиціонера одразу ж затримали. Президент МАУ закликав також заборонити проліт українською територією авіакомпаніям Білорусі.

Саміт ЄС ухвалив рішення заборонити білоруським авіакомпаніям польоти до Євросоюзу.

Наступна публікація