Привілеї для вакцинованих: Кузін розповів, що уряд планує змінити карантинні норми

Привілеї для вакцинованих: Кузін розповів, що уряд планує змінити карантинні норми

ТСН.ua

За словами Кузіна, потрібно дотримуватися балансу між захистом населення від коронавірусу і його благополуччям.

У разі введення нового локдауну в Україні, для вакцинованих людей будуть визначені певні привілеї.

Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Ігор Кузін 9 вересня у прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на 1+1.

"Наслідуючи практику розвинених країн, уряд пропонує наблизити якість життя вакцинованого населення до звичного. І зараз ми працюємо саме на випередження", — сказав Кузін.

За його словами, всі міністерства працюють над змінами до карантинних норм. Головний санлікар наголосив, що потрібно дотримуватися балансу між захистом населення від коронавірусу і його благополуччям.

"Це дасть можливість працювати окремим сферам економіки навіть в період локдауну, не створюючи при цьому надмірне навантаження на систему охорони здоров'я", — говорить він

Так, зміни до чинних правил, які зараз розробляються, передбачають впровадження двох видів сертифікатів: міжнародних та внутрішніх. Ці сертифікати будуть документами, які засвідчують отримання кількості доз вакцини.

"Відповідно передбачається, що більшість обмежень, які будуть у "жовтому" та "червоному" рівнях епідемічної небезпеки, не будуть застосовуватися для вакцинованих. При цьому для "жовтого" рівня буде достатньо навіть однієї дози вакцини, а вже для "червоного" рівня потрібен буде повний курс щеплень. Маємо надію, що найближчим часом зможемо представити такі зміни, але лише коли постанова набере чинності. А це сім днів від дня її розгляду в уряді", — підсумував головний державний санітарний лікар.

Ігор Кузін пояснив, чи передбачені переваги за умов погіршення епідситуації для вакцинованих осіб

Ігор Кузін пояснив, чи передбачені переваги за умов погіршення епідситуації для вакцинованих осіб

Раніше повідомлялося, що від понеділка, 13 вересня, в Україні можуть ввести "жовтий" рівень епіднебезпеки, а у регіонах, де найгірші показники з коронавірусу, карантин можуть посилити ще більше. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація