Пес Джек, якого лишили в парку на "Дорогожичах" у Києві, а потім забрали, повернувся до притулку: що сталося

Пес Джек, якого лишили в парку на "Дорогожичах" у Києві, а потім забрали, повернувся до притулку: що сталося

Перша власниця собаки, яка кинула його у парку, нікуди нібито не поїхала.

Пес Джек, якого лишили в парку на "Дорогожичах" у Києві, а потім забрали, повернувся до притулку.

Про це в ексклюзивному коментарі ТСН.ua розповіла помічниця директора притулку "Сіріус" Ірина Лозова.

Лозова пояснила, що нові власники повернули Джека до притулку, оскільки він почав виявляти агресію. А в них дома ще живе маленький песик, на якого Джек кидався.

"Джек останнім часом став проявляти агресію і до інших собак, і до людей, зокрема до дітей. Тож ми наразі йому не будемо шукати нових господарів, собака зараз у притулку займається з кінологом. І коли вже заняття дадуть результат, тоді і займемся пошуками родини для Джека", - наголосила вона.

Фото: із соцмереж

Крім того, помічниця директора притулку "Сіріус" розповіла, що перша власниця Джека, яка залишила його в парку, нікуди нібито не поїхала.

"До нас у притулок зателефонували місцеві і сказали, що власниця собаки до Польщі не поїхала, вона його просто покинула. Крім того, люди додали, що жінка жорстоко до нього ставилася і навіть била. Правда це чи ні, мені достеменно невідомо, але такий дзвінок у нас був", - додала Лозова.

Нагадаємо, у Києві на Дорогожичах власниця прив'язала собаку у парку та нібито поїхала за кордон. Поруч з собакою лежали його іграшки і записка: "Джек - хороший квартирний сторож. Я одинока і їду в Польщу на заробітки, тому мушу його залишити". Спочатку бідний песик боявся підходити до незнайомців, але скоро він зовсім замерз і знесилів. Бідолаха не міг зрозуміти, чому власниця наказала чекати, а сама так і не повернулась... Небайдужі кияни доправили Джека до ветклініки, а звідти він потрапив до притулку. 

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
27к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація