Пункт щеплення та недопуск на роботу: Радуцький розповів, як у Раді боротимуться з антивакцинаторами

Пункт щеплення та недопуск на роботу: Радуцький розповів, як у Раді боротимуться з антивакцинаторами

Фото: УНІАН

Нардепи не зізнаються, чи вакциновані, посилаючись на лікарську таємницю.

У Верховній Раді від наступного тижня працюватиме постійний пункт щеплення, а також до парламенту пускатимуть лише тих, хто має має Covid-сертифікат про вакцинацію. 

Про це сказав 21 жовтня в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" голова Комітету ВР з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

"Не має значення хто: депутат, помічник депутата, керівник Верховної Ради. Якщо в нього немає сертифікату про щеплення, він не буде допущений до зали Верховної Ради", - сказав Радуцьций.

Він зауважив, що поки депутати не ухвалили постану, згідно з якою діятиме це правило. 

За інформацією Радуцького, приблизно 60-65% депутатів вакцинувалися від коронавірусу. Однак точної кількості не називає, бо нардепи не зізнаються, чи вакциновані, посилаючись на лікарську таємницю.

Михайло Радуцький озвучив приблизний відсоток вакцинованих нардепів

Михайло Радуцький озвучив приблизний відсоток вакцинованих нардепів

"На жаль, (скільки нещеплених депутатів - ред. ) ми не змогли підрахувати точну кількість, бо хтось посилається на лікарську таємницю. Апарат Верховної Ради взагалі не відповів на це запитання. Але на сьогоднішній день, за нашими приблизними підрахунками, це близько 60-65%. Якщо брати всю країну загалом - це непоганий відсоток. Але має бути 100% щеплених, якщо немає протипоказань, або людина тільки не перехворіла на "ковід", - зауважив посадовець.

Окрім того, вже від наступного пленарного тижня у Верховній Раді буде працювати постійний пункт вакцинації для депутатів, помічників, працівників апарату, держохорони, журналістів. Всі, хто має право зайти до зали Верховної Ради, зможуть провакцинуватися безпосередньо в установі. 

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
2626
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація