Путін у промові згадав Януковича, пожалів Лукашенка і оминув питання військ на кордоні з Україною

Путін у промові згадав Януковича, пожалів Лукашенка і оминув питання військ на кордоні з Україною

Фото: Associated Press

Очільник Кремля зазначив, що всі до Росії ніби-то лише безпідставно присікуються.

Послання Путіна до Федеральний зборів - це промова не тільки перед депутатами Держдуми та сенаторами Ради Федерації. Тут зібралась вся російська політична та економічна еліта. Захід відбувся на тлі концентрації російських танкових армад на кордонах України та на окупованих українських територіях, тому до промови була прикута увага у багатьох куточках світу.

Про це йдеться в ТСН.14.00.

Путін входить до зали і його зустрічають оплесками як рок-зірку. Перша частина було присвячена внутрішній політиці. Друга - міжнародній. Керманич Росії помітно став говорити енергійніше і заявив, що хоче миру у всьому світі, але на російських умовах. "Ми дійсно хочемо мати дружні відносини з усіма учасниками міжнародного спілкування, зокрема, і з тими, з ким відносини останнім часом, м'яко кажучи, не складаються. Ми дійсно не хочемо спалювати мости", - заявив Путін.

Висловив підтримку Лукашенку та дав зрозуміти кого досі вважає президентом України. "Всі вдають, що взагалі нічого не відбувається. Можна як завгодно ставитися, наприклад, до президента України Януковича або до Мадуро в Венесуелі. Можна як завгодно ставитися до Януковича, якого теж мало не вбили і відсторонили від влади за допомогою збройного перевороту. Можна мати будь-яку точку зору з приводу політики президента Білорусі Лукашенка. Але практика організації держпереворотів, планів політичних вбивств, зокрема і вищих посадових осіб — це вже занадто. Всі межі перейшли вже", - обурився Путін.

Фактично Путін вчергове проговорив тези російської пропаганди і заявив, що всі хто заважатимуть реалізації «корінних інтересів» Росії пошкодують. Сказано це було так - не перетинайте «червоних ліній» які ми самі окреслюємо. «Відповідь Росії буде швидкою, асиметричною і жорсткою. Організація будь-яких провокацій - пошкодують про скоєне так як давно вже ні про що не шкодували», - заявив президент РФ.

Новини світу: як минув виступ Путіна з посланням до Федеральних зборів і що він сказав про Донбас

Новини світу: як минув виступ Путіна з посланням до Федеральних зборів і що він сказав про Донбас

Путін довго хвалився озброєнням, яке має російська армія, але все ж відкритої війни сьогодні не почав. Хоча згадав про «миротворчу» роль Росії в Нагорному Карабаху, Лівії та Сирії, а про Донбасс - ані слова.

Нагадаємо, що сьогодні штаб російського опозиціонера Навального скликає своїх прибічників вийти на центральні площі своїх міст з вимогою звільнити опозиціонера. Акція запланована і в окупованому Криму. В Москві опозиціонери мають вийти на Манежну площу - безпосередньо до стін Кремля.

Повʼязані теми:

Наступна публікація