Різанина під Дніпром: потерпіла просить скасувати вирок у справі школяра, який вчинив подвійне вбивство

Різанина під Дніпром: потерпіла просить скасувати вирок у справі школяра, який вчинив подвійне вбивство

Вікторія Кригіна просить скасувати вирок обвинуваченому Валентину Земцову.

Уже не безжальний різник, а герой-рятівник: кардинальний поворот у справі школяра, засудженого до довічного ув'язнення за подвійне вбивство. Цілком змінила свої свідчення за три роки після трагедії єдина потерпіла, що дивом вижила. Одразу після вбивства вона вимагала його суворо покарати, але тепер - почала захищати.

Більш детально - у матеріалі ТСН.19:30

Ця трагедія сколихнула Україну в березні 2018 року. Чотирирічний хлопчик дістав дев'ять ударів ножем. Не вижив після нападу й 30-річний господар. Вагітна Вікторія Кригіна дивом вціліла.  Вікторія одразу заявила слідчим - вбивця її вісімнадцятирічний сусід, син місцевого підприємця та судді. Його затримали майже одразу у лікарні. Туди школяр звернувся сам, бо порізався під час нападу. "Хай пробачить мене темрява" – це останнє, що написав Валентин Земцов на своїй сторінці у соцмережі. Напад він скоїв у стані алкогольного сп'яніння після вечірки з друзями. 

Довічний вирок оскаржував і Земцов, і потерпіла. Верховний суд направив розглядати справу заново. І от раптом - новий поворот. Геть іншу версію подій тієї ночі потерпіла розповідає за зачиненими дверима. ЗМІ не пустили до зали, посилаючись на карантинні обмеження. А трансляцію відкритого засідання зупинили – за вказівкою судді. Нові свідчення потерпілої - абсолютно протилежні тим, що були на початку, каже прокурор. Начебто чоловік Вікторії вбив сина, а Земцов почув крики та захистив жінку.

Слово у слово її нову версію раптом озвучує і сам Земцов. Батько підсудного не знає, чому син увесь час мовчав про неї. Батьки Земцова виплатили потерпілій моральну шкоду ще кілька років тому. Суму не розголошують. Вікторія підписала документ, що претензій до школяра не має. Чому єдина вціліла під час різанини раптом називає його рятівником, а у вбивстві сина звинуватила власного чоловіка - пояснювати не бажає.

Вже за два тижні Валентин Земцов матиме останнє слово. І після того суд вирішить, чи лишити його за ґратами довічно, чи скасувати вирок і заново розслідувати трагедію, як того хочуть підсудний та потерпіла. А поки за фактом надання неправдивих свідчень прокуратура вже відкрила нове провадження. 

Новини України: потерпіла просить скасувати вирок у справі школяра, який вчинив подвійне вбивство

Новини України: потерпіла просить скасувати вирок у справі школяра, який вчинив подвійне вбивство

Нагадаємо, що у листопаді 2019 року старшокласника, який п'яним зарізав двох людей, ув’язнили довічно. Суд визнав, що засуджений діяв навмисно і розумів, що вчиняє, хоч перебував у стані алкогольного сп’яніння. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація