Родичі загиблого Ігоря Табанюка вважають авіатрощу замовним убивством

Дата публікації
Перегляди
117к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Родичі загиблого Ігоря Табанюка вважають авіатрощу замовним убивством

Фото: dzerkalo.media

Поховали Ігоря Табанюка з військовими почестями на кладовищі села Королівка поруч з молодшим сином - Денисом.

Винищувач СУ-27 та десяток легкомоторних літаків піднялися у небо над Коломиєю. Так авіатори з усієї України віддали останню шану загиблому  пілоту Ігорю Табанюку. Він та троє його пасажирів загинули у середу. Спортивний літак упав на житловий будинок і загорівся. В ексклюзивному інтерв'ю ТСН родичі Табанюка розповіли - вважають авіатрощу замовним убивством.

Про це 31 липня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Центр Коломиї перекритий - сотні людей прийшли провести в останню путь пілота Ігоря Табанюка. Його ховають у закритій труні - був вибух, а потім пожежа.

Вперше після авіатрощі сьогодні відчинив ворота коломийський аеродром, де упродовж останніх 10-ти років Табанюк відроджував українську малу авіацію, створив льотну школу, щороку проводив популярний авіафестиваль і звідки вирушив в останній політ.  З усієї України  на прощання сюди злетілися  колеги і друзі .

У небі з'являється винищувач СУ-27-й. На такому 40 років прослужив військовий льотчик  Ігор Табанюк і це  був його улюблений літак.

На надмалій висоті  Су махає крилами -   так  прощаються з пілотами, що назавжди пішли у небо.

У середу  спортивний літак , на якому Ігор Табанюк  возив трьох туристів,  упав на житловий будинок у приміському селі Шепарівці та вибухнув.

Колеги і друзі Ігоря Табанюка не раз і не два передивилися випадково зняте відпочивальниками  відео падіння. Що могло статися - губляться у здогадах.

"Висота не була критична. Тобто, на тій висоті можна було виправити помилки. Він би такі помилки виправив. Якби це було в його руках", - говорить один з них.

"Одразу видно, що він не скористався рятувальною системою. Значить все йшло нормально. І буквально за декілька секунд могло щось таке статися - чи пасажир якось не так себе повів, може пасажиру стало погано, може щось з обладанням", - твердить другий пілот.

"Літак був у технічно справному стані. Однозначно. Ігор Петрович на здоров'я не жалівся ніколи - колишній військовий льотчик. До цього теж питань нема. Тобто могло бути щось на борту з чимось пов'язане. З блокуванням керування", - припускає президент Української авіаційної асоціації Генадій Хазанов.

А рідні загиблого пілота  переконані - авіатрощу хтось підлаштував. Син каже - на батька останнім часом сипався  шквал погроз та провокацій. Він навіть збирався вивезти з Коломиї свою сім'ю. І все це - певні -  через аеродром, який намагалися у Табанюка відібрати.

Новини України: остання шана Ігорю Табанюку – у небо над Коломиєю піднялися літаки

Новини України: остання шана Ігорю Табанюку – у небо над Коломиєю піднялися літаки

"По-перше, в понеділок він заявив слідчому і моїй матері: якщо найближчим часом щось трапиться, то є - він назвав прізвища - винні і причетні до цього люди. Друге, після прильоту на аеродром, я не виявив на камерах відеоспостереження ніякого відеозапису. Це велика підозра для мене. Я написав заяву в поліцію", - розповів син загиблого пілота Ігор Табанюк.

До розслідування причин авіатрощі планують долучилися експерти зі Сполучених Штатів - чиї громадяни також загинули, а це Словаччини та Австрії, де  розробляли  двигун та саме повітряне судно. Українські слідчі жодних версій  досі не озвучили.

Поховали Ігоря Табанюка з військовими почестями на кладовищі села Королівка поруч з молодшим сином - Денисом.  2013-го він теж не повернувся з польоту.  

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
117к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація